ACM – ZAMĚŘENO NA VLASY, NEHTY A PLEŤ S NEDOKONALOSTMIJiž v červnu jsme vám v Magazínu poprvé přinesli novou francouzskou expertní dermokosmetiku ACM Laboratoire Dermatologique. Od té doby vám pravidelně každý měsíc představujeme dílčí produktové řady a jednotlivé produkty. V červenci naše čtenářky měly možnost na vlastní kůži otestovat speciální balíček na léto, který obsahoval celkem 3 produkty: Dépiwite.M ochranný krém s SPF 50+ (tónovaný i bezbarvý) a Duolys ochranný krém s SPF 50+ proti stárnutí pleti.

Na to, jak byly čtenářky s produkty ACM spokojené, se můžete podívat v aktuálním vydání, v článku Sedm statečných

V srpnu se budeme více věnovat účinným látkám dvou produktových řad z minulého článku - Novophane a Sébionex. Řada Novophane je určená pro posílení vlasů a nehtů a je vhodná pro oslabené nehty a vlasy po létě. Řada Sébionex je určena pro problematickou pleť s nedokonalostmi.


NOVOPHANE - POSÍLENÍ VLASŮ A NEHTŮ


Novophane vitaminy a minerály pro podporu kvality vlasů a nehtů

Hlavním produktem této řady jsou Novophane kapsle, které jsou doplňkem stravy a kombinují složení vitamínů a minerálů podporující kvalitu vlasů a nehtů. Jednou ze složek je zinek, který přispívá k udržení normálního stavu nehtů, dále vitamin B6, který přispívá k normální syntéze cysteinu a měď přispívá k normální pigmentaci vlasů.

Kombinace těchto vitamínů působí na zlepšení mikroprostředí vlasové cibulky, stimuluje mikrocirkulaci, snižuje projevy seborey, chrání proti oxidativnímu stresu, posiluje vlas a zvyšuje lesk a jeho přirozenou barvu. 

Zde se můžete podívat na výsledky studie, která prokazuje výsledky po 12týdenním používání Novophane kapslí. 

Kapsle se užívají 2x denně během jídla po dobu 3 měsíců. Kúru lze během roku opakovat, pokud je třeba.

Novophane posilující šampon kombinuje 6 vitaminů se stimulačními a obohacujícími účinky. Jemně čistí a stimuluje vlasy i pokožku hlavy. Obnovuje objem vlasů, jejich sílu a vitalitu. Lze ho používat podle potřeby. Na to, jaký mají jednotlivé vitaminy účinek, ukazuje následující obrázek.

Šampon nanášejte na mokré vlasy, vytvořte pěnu a jemně vmasírujte do vlasové pokožky. Poté je nutné šampon pečlivě smýt. V případě kontaktu s očima, oči vypláchněte důkladně vodou.

Novophane šampon regulující tvorbu mazu je účinné řešení pro obnovení zdravých vlasů. Jeho složení snižuje tvorbu kožního mazu bez jakékoli agrese. Díky silnému komplexu regulující maz jemně čistí, obnovuje objem, pružnost a lehkost mastných vlasů. Na rozdíl od jiných šamponů pro péči o mastné vlasy jej lze používat denně bez rizika podráždění pokožky hlavy.

Šampon nanášejte na mokré vlasy, vytvořte pěnu a jemně vmasírujte do vlasové pokožky Poté je nutné šampon pečlivě smýt. V případě kontaktu s očima, oči vypláchněte důkladně vodou.

Novophane DS šampon proti lupům je vhodný jak na suché, tak mastné lupy. Zabraňuje výskytu šupin a eliminuje svědění pokožky hlavy. Díky jeho antifungálnímu komplexu, obsahujícímu pyrithion, zinek a pirocton olamin, omezuje množení kvasinek Malassezia, hlavních původců lupů. Bojuje proti jejich množení a opětovnému výskytu. Vlasy jsou po použití jemně vyčištěny, znovu se stávají krásnými a zdravě vypadajícími.

Šampon nanášejte na mokré vlasy a vytvořte pěnu a jemně vmasírujte do vlasové pokožky. Šampon ponechte ve vlasech několik minut nebo dle rady vašeho lékaře a poté smyjte. V případě kontaktu s očima, oči vypláchněte důkladně vodou.


SÉBIONEX PRO MASTNOU PLEŤ S NEDOKONALOSTMI


Další, velmi oblíbenou řadou, je řada Sébionex, která bojuje s nedokonalostmi pleti a je určena pro mastnou a aknózní pleť. V této řadě jsou tři produkty: Sébionex.K keratoregulační krém, Sébionex čistící gel a micelární voda.

Sébionex K keratoregulační krém má trojitý účinek. Obsahuje komplex AHA (AHA kyseliny, jejich soli a estery) a díky tomu účinkuje keratolyticky na povrchovou vrstvu pokožky. Obsahuje α-bisabolol, který má zklidňující účinky, a dále 5 % zmatňujících látek, které absorbují přebytečný maz a pomáhají zmírnit lesklý vzhled mastné pokožky. Jak přesně funguje tento krém se můžeme podívat na následujícím obrázku.

Krém se nanáší ráno a/nebo večer na čistou, suchou pokožku.

Sébionex čistící gel na problematickou pleť je určený pro každodenní péči o pleť, aniž by ji vysušoval, reguluje tvorbu kožního mazu, důkladně odstraňuje nečistoty a nadbytečný kožní maz. Díky obsaženým aktivním složkám neporušuje hydrolipidovou vrstvu pokožky, zužuje póry, má jemné exfoliační účinky (5% AHA). Pleť je následně čistá, rozjasněná, svěží a matná. Respektuje pH pokožky a neobsahuje mýdlo.

Čistící gel nanášejte ráno a/nebo večer na navlhčenou pokožku. Vytvořte pěnu, pečlivě opláchněte a poté osušte.

Sébionex micelární voda na problematickou pleť jemně a šetrně čistí pleť. Odstraňuje make-up a veškeré nečistoty z obličeje a očního okolí. Odstraňuje přebytečný kožní maz bez vysušování. Zanechává pokožku hydratovanou a zklidněnou. 

Micelární voda se nanáší pomocí odličovacího tampónu ráno a večer. Poté se neoplachuje.


V dalším článku - Sedmi statečných se můžete v září těšit na výsledky srpnového testování micelární vody Sébionex a Sébionex.K keratoregulačního krému. Bude s přípravky našich sedm čtenářů spokojených?


Zpět

DOPORUČUJEME

Inca Collagen Petit Drill Nové vinařství Sedatif Kongresy Alphega Družstvo lékáren Instagram

OBSAH

PROFI

LZE ZMÍRNIT POTÍŽE SPOJENÉ S NOŠENÍM ROUŠEK A RESPIRÁTORŮ? SUCHÝ KAŠEL U DĚTÍ MUŽI SI ČASTO NEUVĚDOMUJÍ DŮLEŽITOST KOLAGENU KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: KONEČNĚ ZÁŘÍ A RÝMA KOUKÁ Z TVÁŘÍ ZAJÍMALO NÁS... CO SKRÝVAJÍ LESNÍ PLODY II. MIGRÉNA NENÍ JEN BOLEST HLAVY. POHLÍDÁ JI APLIKACE PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: KATEGORIE VITAMINY PRO TĚHOTNÉ NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTU MODERNÍ LÉČBA REVMATOIDNÍ ARTRITIDY: PACIENTI TRÁVÍ MINIMUM ČASU V NEMOCNICÍCH A DŘÍVE SE VRACEJÍ DO PRACOVNÍHO I BĚŽNÉHO ŽIVOTA UKÁZKA Z PORTÁLU EDUCOMM: ESENCIÁLNÍ FOSFOLIPIDY V LÉČBĚ PATOLOGIE JATER I S ROSTLINAMI CVIČÍ HORMONY TOP 5 ČLÁNKŮ SRPNA 2020 NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 9-2020 KNIŽNÍ NOVINKY NEZASTUPITELNÁ ROLE LÉKÁRNÍKA VE FARMAKOTERAPII PACIENTA NA SEZÓNU AKUTNÍCH RESPIRAČNÍCH INFEKCÍ JE TŘEBA SE PŘIPRAVIT SEZONNÍ PRODUKTOVÉ TIPY JE VŽDY NUTNÁ LOKÁLNÍ TERAPIE S ANALGETICKOU SLOŽKOU NA LÉČBU HEMOROIDÁLNÍHO ONEMOCNĚNÍ? PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: KATEGORIE BOLEST V KRKU U DĚTÍ NEMOC MNOHA TVÁŘÍ BIODYNAMICKÉ SVĚTLO POMÁHÁ SENIORŮM SOUTĚŽNÍ HRA ZPÁTKY DO ŠKOLY KOMPLETNÍ VÝSLEDKY PRŮZKUMU PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020

RELAX

VIROVÁ NEBO BAKTERIÁLNÍ INFEKCE? NÁPLASTI DO KAŽDÉ RODINY VYHODNOCENÍ KOSMETICKÉ PÉČE SÉBIONEX KOŇSKÁ SÍLA V KLOUBNÍ VÝŽIVĚ CANVIT MOBILITA S JABLEČNOU PŘÍCHUTÍ INFORMAČNÍ PORTÁL NZIP ORGÁNY PODLE MĚSÍCŮ PRŮZKUM CHOVÁNÍ V DOBĚ KARANTÉNY LIDÉ NEROZPOZNÁVAJÍ PŘÍZNAKY DEHYDRATACE. ZA ÚNAVOU A BOLESTÍ HLAVY HLEDAJÍ JINÉ PŘÍČINY STRMÝ NÁRŮST V PRODEJI ANTIPSYCHOTIK, PŘEKVAPIVĚ NÍZKÝ U LÉKŮ NA ÚZKOST O NAŠEM PO VAŠEM: VOJTĚCH BERNATSKÝ UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ PORTÁL
Ochrana osobních údajů
©2015-20 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz