Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Online informace pro lékárnyNOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTUNázev produktu: Femanose® P ProDuo
                             20 dvoukomorových sáčků

Kategorie produktu: doplněk stravy

Režim výdeje: volný prodej

Popis:

Jedinečné složení s D-manózou, vitamínem D3, probiotikem S. boulardii a extraktem z brusinek, které podporují normální funkci močových cest.

  • Vhodné i pro současné užívání s antibiotiky
  • Bez lepku, laktózy
  • Vhodné i pro vegany
  • Pro dospělé a dospívající od 14 let

Obsah obou komor sáčku rozmíchat ve 200ml vody a ihned vypít. Usazeninu je potřeba zkonzumovat.

www.femannose.cz


Název produktu: Liporal krém 10g

Kategorie produktu: zdravotnický prostředek

Režim výdeje: volný prodej

Popis:

Zdravotnický prostředek Liporal je určen k humánnímu použití k vytvoření mechanického ochranného filmu při výskytu oparu (herpes simplex) v místech rtů, jejich okolí a nosu.

Takto vytvořená bariéra zamezuje v místech porušení pokožky mechanickému podráždění, případně omezuje nepříznivé vlivy okolního prostředí (např. UV záření). Zdravotnický prostředek je možno s výhodou použít ve všech případech výskytu oparu, a to i v místech ohybu rtů nebo v místech vlhkých od slin.

Vhodný i pro těhotné a kojící!

 

Distribuce: eshop.faveaplus.cz, Alliance, Phoenix, Pharmos

Detail zdravotnického prostředku ZDE


Zpět

SVĚTOVÝ DEN DÁRCŮ KRVE

Mezinárodní federace Červeného kříže a Červeného půlměsíce, Mezinárodní federace dárců krve a Mezinárodní společnosti transfúzního lékařství se spojily a vznesly myšlenku vyhlášení Světového dne dárců krve. 14. června veřejně děkují těm, kteří darují krev, protože právě dárci krve zachraňují denně mnoho životů po celém světě. V tento den se narodil držitel Nobelovy ceny Karl Landsteiner, který objevil Rh faktor v krvi. Odběr plné krve trvá přibližně 5 až 10 minut, odebírá se 450 ml. Přístrojové odběry krevních složek trvají kolem hodiny, nejčastěji se tímto způsobem odebírá plazma a krevní destičky.

MIKROBIOM LIDSKÉHO TĚLA V SOUVISLOSTECH

Ojedinělý on-line kongres s problematikou lidského mikrobiomu, který připravila společnost Healthcomm Professional a akreditovala ho u ČLnK, končí 7. června. Nyní můžete lektorům zasílat své doplňující otázky k jejich sdělením. Odpovědi zveřejníme v prostředí kongresu a následně na Magazínu. Na akci, která byla ohodnocena 10 body do systému CV, se můžete přihlásit přes banner na Magazínu nebo na stránkách www.healthcomm.cz

MIGRENIKŮM DVEŘE OTEVŘENÉ

Dny otevřených center pro léčbu migrény se letos odehrají v šesti regionech. První specializované centrum otevře své dveře 1. června v 15:00 v Městské poliklinice Praha. Od 15:00 do 18:00 budou k dispozici také individuální konzultace s odborníky přímo na místě. 14. června bude akci následovat centrum v Nemocnici Teplice. Do podzimní vlny se zapojí další čtyři nemocnice. Na akci se představí i pacientská organizace Migréna-help. Detaily k akci na www.omigrene.cz.

DOPORUČUJEME


JAKÉ TÉMA BY VÁS ZAUJALO V ČLÁNKU ČI PŘEDNÁŠCE?

verbální komunikace
neverbální komunikace
empatie