SOUTĚŽ O BIO-AKTIVNÍ INCA COLLAGENMladé tělo si kolagen tvoří samo, ale již od 25. roku života jeho produkce klesá, a to až o 1,5 % za rok. Po 45. roce se kolagen téměř netvoří. Průběžné  doplňování kolagenu by mělo být proto v zájmu všech, kteří si chtějí zachovat zdravé tělo s funkčním pohybovým aparátem, zdravou  pokožkou i vlasy. Úbytkem kolagenu vznikají vrásky, celulitida, pokožka je suchá, ztrácí se lesk nehtů a vlasů a začíná se projevovat proces stárnutí. Pro zachování bezproblémové a pružné pokožky bez vrásek je proto důležité jeho doplňování.

Na českém trhu je už pět let dobře zavedená tuzemská značka Inca Collagen, stoprocentní, bioaktivní mořský kolagen. Právě kolagen je nejdůležitější bílkovinou v lidském těle. "Bílkovina mládí", jak se obvykle látka označuje, tvoří více než 30 % bílkovin lidského organismu a až 70 % bílkovin kůže. 

Doplněk stravy Inca Collagen

  • 100% rybí hydrolyzovaný kolagen
  • Prémiový čistý kolagen typu I, II a III
  • V denní dávce 3000 miligramů
  • Bio-aktivní s rychlým nástupem účinku
  • Rozpustný ve vodě, bez příchutě a barviv
  • Český produkt

Doplněk stravy Inca Collagen je výjimečný kolagen, který ovlivňuje buněčnou obnovu a regeneraci kolagenových vláken. Díky své stavbě zajišťuje pokožce, vlasům i nehtům optimální stupeň výživy. Jeho jedinečnost je v tom, že si zachovává i po jeho zpracování strukturu trojité šroubovice, která je typická pouze pro bílkoviny živých organismů. Rybí kolagen je velmi podobný lidskému kolagenu, snadno se vstřebává a má rychlý nástup účinku. Inca Collagen je ověřený český produkt, který příznivě působí na lidský organismus.

SOUTĚŽ o 2 balení Bio-Aktivního Inca Collagenu, každý v hodnotě 1.260 Kč!

Zapojte se s Magazínem do soutěže o balení stoprocentního, bioaktivního mořského kolagenu. Odpovězte správně na otázku na magazin@hcom.cz do konce června. Heslo: kolagen. Pro 2 vylosované méme balení Inca Collagenu.

Soutěžní otázka:

Kdo založil českou značku Inca Collagen?

a) Romana Ljubasová

b) Ljuba Romanová

Nápovědu můžete hledat na www.incacollagen.cz ZDE


Proč je kolagen důležitý v létě, kdy svá těla nastavujeme slunci, si můžete přečíst v části Profi,

aktuálního vydání našeho Magazínu ZDEZpět