VYHRAJTE SIMPLEBIOTIX A DEJTE SVÁ STŘEVA DO POŘÁDKU!70 % našeho imunitního systému se skrývá ve střevech. O svůj střevní mikrobiom bychom se tedy měli starat s láskou a péčí.

Doplněk stravy SimpleBiotix je unikátní elixír s probiotickou složkou a dalšími mikronizovanými ingrediencemi, který dostane vaše tělo zpět do rovnováhy. Promyšlené složení kapslí SimpleBiotix, vyrobené v brněnských laboratořích týmem vědců, dodá vašemu tělu potřebné látky ve správný čas, a tím přispívá k fyzické a psychické pohodě. 

Ranní dávka nastartuje pomocí probiotik váš organismus a večerní dávka, obsahující koktejl pro obranyschopnost a potravu pro přátelské probiotické bakterie, se postará o celkovou regeneraci.

S čím nám SimpleBiotix mohou pomoci?

- Udělají pořádek ve střevech

- Posílí imunitu a obranyschopnost 

- Ochrání organismus před následky stresu

- Vrátí životní energii a odstraní pocit plnosti

- Napomohou k ploššímu bříšku


NAŠE SOUTĚŽ

Dostaňte své tělo zpátky do rovnováhy pomocí probiotického elixíru.

Vyhrajte doplněk stravy SimpleBiotix v naší únorové soutěži!


Soutěžní otázka: Kolik humánních kmenů živých bakterií obsahují probiotika v SimpleBiotix?

a) 4

b) 8

c) 13

Nápovědu naleznete na Simplebiotix.cz.

Správné odpovědi budeme sbírat během celého února 2020 na emailu: magazin@hcom.cz (heslo v předmětu ROVNOVÁHA) a na konci měsíce vylosujeme 3 výherce.

Nezapomeňte proto uvést ve své odpovědi i adresu, kam chcete případnou výhru zaslat.

Zpět

DOPORUČUJEME

Inca Collagen Excilor Oscilloconinum Právní poradna Kongresy Levopront Alphega Družstvo lékáren Instagram

OBSAH

PROFI

PSYCHICKÉ POTÍŽE V OBDOBÍ KORONAVIROVÉ EPIDEMIE PŘIPRAVTE SVÉ NOŽKY NA LÉTO VĚDĚLI JSTE, ŽE KOLAGEN MŮŽOU UŽÍVAT TAKÉ ZVÍŘÁTKA? DOPLŇTE JIM HO! KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: CHŘIPKA A CHŘIPKOVÉ STAVY PSYCHOLOGIE KRIZOVÝCH SITUACÍ PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: KATEGORIE IMUNITA MOŽNOSTI FYTOFARMAK PŘI ZVLÁDÁNÍ ÚZKOSTNÝCH PORUCH JARO UŽ KLEPE NA DVEŘE. OTEVŘETE MU NÁRUČ A PŘIPRAVTE SE NA NĚJ! NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTU PROTEKTIVNÍ FAKTORY V SOUVISLOSTI S COVID-19 NÁVRAT K PŘÍRODNÍM LÁTKÁM JE ŽÁDOUCÍ ROUŠKA VERSUS RESPIRÁTOR TOP 5 ČLÁNKŮ ÚNORA 2020 NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 3-2020 KNIŽNÍ NOVINKY AKTIVITY INOVATIVNÍHO FARMACEUTICKÉHO PRŮMYSLU NA PODPORU BOJE PROTI EPIDEMII COVID-19 ČÍM NAHRADIT PARACETAMOL? JAK ZLEPŠIT OBRAZ LÉKÁRNÍKA VE SPOLEČNOSTI? PREVENCE MÁ SMYSL! MUSÍ SE ALE PŘIZPŮSOBIT VĚKU PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: KATEGORIE SUCHÝ KAŠEL NOVÁ DATA ZE STUDIE U DOSPĚLÝCH PACIENTŮ SE STŘEDNĚ TĚŽKOU AŽ TĚŽKOU LOŽISKOVOU PSORIÁZOU REPRODUKČNÍ ZDRAVÍ MUŽE OD DĚTSTVÍ PO DOSPĚLOST INFORMACE O VÝVOJI SITUACE KOLEM EPIDEMIE NOVÉHO KORONAVIRU ŠTĚSTÍ PŘEJE PŘIPRAVENÝM VÝZKUMNÍKŮM

RELAX

VYJÁDŘENÍ LABORATOŘE EVOLUČNÍ SEXUOLOGIE NUDZ K DOKUMENTU „V SÍTI“ HLADKÉ OD ŠPIČKY PO PATU VĚDA VE SLUŽBÁCH KRÁSY VOŇAVÝ DOTEK PŘÍRODY Z VLČÍ HORY CO BYSTE MĚLI VĚDĚT O KORONAVIRU JAK VYŘEŠIT NEDOSTATEK TALENTŮ? MÁ VYSOKÝ VĚK OTCE VLIV NA ZDRAVÍ POTOMKA? PROČ LIDÉ PŘECHÁZÍ NA SYROVOU STRAVU? SPRÁVNÁ HYGIENA RUKOU UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ PORTÁL
Ochrana osobních údajů
©2015-18 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz