VÍTE, CO POMÁHÁ NA PIGMENTOVÉ SKVRNY?Je to český produkt

Pigmentové skvrny jsou strašákem, který nemusí nutně souviset s vyšším věkem. Nevzhledné tmavé skvrny na pokožce, zejména na obličeji, trápí běžně i mladou generaci. Zda postihnou právě vás, závisí na několika faktorech. Dobrou zprávou je, že mnohé z nich dokážete ovlivnit.

Pokud kolagen pro vás není neznámým pojmem, určitě jste slyšeli i o jeho pozitivních účincích, zejména v souvislosti s nehty a vypadávajícími vlasy, ale také s pokožkou. Kromě toho, že ji hydratuje a zpevňuje, čili zabraňuje jejímu stárnutí, je efektivní metodou při odstraňování pigmentových skvrn. Kolagen můžete doplňovat prostřednictvím výživových doplňků, a pokud si vyberete ty správné, pozitivní účinky kolagenu budete vnímat v různých oblastech (kožní problémy, bolesti kloubů, štěpení nehtů atd.).

100% mořský kolagen bez dalších přísad od Inca Collagen se dokonale vstřebává, protože se jedná o  bioaktivní (živou) látku. Představuje přirozený způsob, jak se zbavit pigmentových skvrn a jak zabránit jejich dalšímu vzniku. Jeho užívání je jednoduché - je ve formě rozpustného prášku, který pouze rozmícháte v čisté vodě a vypijete.

Jaký vliv má kolagen na pigmentové skvrny?

Kolagen se v lidském těle tvoří přirozeně. Po přečtení této věty se vkrádá otázka: „Proč bychom ho tedy měli doplňovat?" Protože tento proces je věkově ohraničený. Po 25. roce života produkuje organismus postupně méně kolagenu, po čtyřicítce už téměř žádný. Tím se snižuje odolnost pokožky a logicky se tím zvyšuje i riziko pigmentových skvrn. Špatnou zprávou je, že i opalování má vliv na pokles kolagenu. Stárnutí organismu zastavit nemůžete, dokážete však zmírnit nebo zcela minimalizovat jeho příznaky. Klíčovým faktorem je doplňování látek, které vašemu tělu chybí. Kolagen patří mezi důležité látky, protože 80 % lidské kůže tvoří právě tato bílkovina. Když ho tělu dodáte, začne obnovovat ztracené mezibuněčné spoje a nastává (zjednodušeně řečeno) nenásilný proces rekonstrukce.

Výběr správného kolagenu proti pigmentovým skvrnám

Není jedno, jakým procesem se kolagenový přípravek vyrábí. Pokud je čistý, vyprodukovaný za studena (hydrolyzovaný), je skoro jisté, že jste si vybrali správně. Pouze v takovém případě se do organismu dostane v živé podobě. Dobrým příkladem je již výše zmíněný Inca Collagen, oblíbený český produkt, který je na trhu již 5 let. Ten se postará zároveň i o velkou část prevence. Pigmentové skvrny se na vaší pokožce objeví méně často, nebo skoro vůbec. Důležité je vědět i to, že skvrny se mohou začít tvořit podstatně dřív, než se stanou viditelnými.

Pravidelným každodenním pitím kvalitního kolagenu můžete tento protein doplňovat tam, kde ho tělo nejvíce potřebuje. Kolagen hydratuje pleť zevnitř a pečuje o opětovné spojování buněk. Dá se říci, že pomáhá obnovovat pleť. Výsledkem je pružnější, zdravější a odolnější pokožka. Zpomaluje stárnutí kůže, je prevencí nejen proti vráskám, ale i různým poškozením kůže následkem jejího spálení sluncem. Tím se stává i výborným prostředkem v boji proti pigmentovým skvrnám.

Jěště není pozdě

Pokud pigmentové skvrny nemáte, je to skvělé a rádi bychom vám pogratulovali. Je tu však jedno ALE. Pigmentové skvrny se tvoří celé roky a nemusí se objevit hned. I když je zatím nevidíte, proces jejich tvorby již začal, protože kůže si pamatuje vše: opakované spálení v mládí, nešetrné kosmetické zásahy i nezdravý životní styl. To vše se vám ve vyšším věku může vrátit v podobě nerovnoměrné pigmentace.

Pečujte o svoji pleť, dodávejte jí pravidelně bioaktivní kolagen, pijte dostatek vody a snažte se zlepšit životosprávu! Protože to, jak žijete, se vždy odrazí na vaší pleti. Užívejte i vitamin C, který je esenciálním antioxidantem pro celé tělo. Podporuje vlastní tvorbu kolagenu v těle, a navíc pomáhá dodanému kolagenu, aby se snadněji do organismu vstřebal. 

Článek je firemním sdělením společnosti Inca Collagen

https://www.incacollagen.cz/ 

Zpět

DOPORUČUJEME

Inca Collagen Petit Drill Nové vinařství Sedatif Kongresy Alphega Družstvo lékáren Instagram

OBSAH

PROFI

LZE ZMÍRNIT POTÍŽE SPOJENÉ S NOŠENÍM ROUŠEK A RESPIRÁTORŮ? SUCHÝ KAŠEL U DĚTÍ MUŽI SI ČASTO NEUVĚDOMUJÍ DŮLEŽITOST KOLAGENU KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: KONEČNĚ ZÁŘÍ A RÝMA KOUKÁ Z TVÁŘÍ ZAJÍMALO NÁS... CO SKRÝVAJÍ LESNÍ PLODY II. ESENCIÁLNÍ FOSFOLIPIDY V LÉČBĚ PATOLOGIE JATER PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: KATEGORIE VITAMINY PRO TĚHOTNÉ NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTU MODERNÍ LÉČBA REVMATOIDNÍ ARTRITIDY: PACIENTI TRÁVÍ MINIMUM ČASU V NEMOCNICÍCH A DŘÍVE SE VRACEJÍ DO PRACOVNÍHO I BĚŽNÉHO ŽIVOTA UKÁZKA Z PORTÁLU EDUCOMM: ESENCIÁLNÍ FOSFOLIPIDY V LÉČBĚ PATOLOGIE JATER I S ROSTLINAMI CVIČÍ HORMONY TOP 5 ČLÁNKŮ SRPNA 2020 NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 9-2020 KNIŽNÍ NOVINKY NEZASTUPITELNÁ ROLE LÉKÁRNÍKA VE FARMAKOTERAPII PACIENTA NA SEZÓNU AKUTNÍCH RESPIRAČNÍCH INFEKCÍ JE TŘEBA SE PŘIPRAVIT SEZONNÍ PRODUKTOVÉ TIPY JE VŽDY NUTNÁ LOKÁLNÍ TERAPIE S ANALGETICKOU SLOŽKOU NA LÉČBU HEMOROIDÁLNÍHO ONEMOCNĚNÍ? PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: KATEGORIE BOLEST V KRKU U DĚTÍ NEMOC MNOHA TVÁŘÍ BIODYNAMICKÉ SVĚTLO POMÁHÁ SENIORŮM SOUTĚŽNÍ HRA ZPÁTKY DO ŠKOLY KOMPLETNÍ VÝSLEDKY PRŮZKUMU PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020

RELAX

VIROVÁ NEBO BAKTERIÁLNÍ INFEKCE? NÁPLASTI DO KAŽDÉ RODINY VYHODNOCENÍ KOSMETICKÉ PÉČE SÉBIONEX KOŇSKÁ SÍLA V KLOUBNÍ VÝŽIVĚ CANVIT MOBILITA S JABLEČNOU PŘÍCHUTÍ INFORMAČNÍ PORTÁL NZIP ORGÁNY PODLE MĚSÍCŮ PRŮZKUM CHOVÁNÍ V DOBĚ KARANTÉNY LIDÉ NEROZPOZNÁVAJÍ PŘÍZNAKY DEHYDRATACE. ZA ÚNAVOU A BOLESTÍ HLAVY HLEDAJÍ JINÉ PŘÍČINY STRMÝ NÁRŮST V PRODEJI ANTIPSYCHOTIK, PŘEKVAPIVĚ NÍZKÝ U LÉKŮ NA ÚZKOST O NAŠEM PO VAŠEM: VOJTĚCH BERNATSKÝ UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ PORTÁL
Ochrana osobních údajů
©2015-20 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz