VĚDĚLI JSTE, ŽE KOLAGEN MŮŽOU UŽÍVAT TAKÉ ZVÍŘÁTKA? DOPLŇTE JIM HO!Výrobce oblíbené značky kolagenu Inca Collagen přichází na trh s novinkou - kolagenem pro zvířata Incapet Collagen.

Incapet Collagen je 100% Bio-aktivní kolagen, který pozitivně ovlivňuje organismus zvířete, jeho regeneraci a výživu, kvalitu srsti a kůže, drápků, rohovinu kopyt i pohybový  aparát.

O zdraví zvířat je třeba pečovat, proto je Incapet Collagen vhodný pro kočky, psy i koně jako doplněk krmiva. Mezi kočkami se najdou modelky s krásnou srstí, mezi pejsky vrcholoví sportovci a koně jsou prostě šampioni od narození. Ve vyšším věku, stejně jako u aktivních mladších zvířat patří k nejhodnotnějším doplňkům stravy kolagen. 

Pro lepší pohyb, hezčí srst a hustou hřívu

Stoprocentní mořský Incapet Collagen psovi, kočce nebo koni pomůže posílit chrupavky, klouby a měkké tkáně, čímž se jim v seniorském věku zlepší pohyblivost. I díky němu bude mít váš miláček radost z pohybu či aportování. Kolagen zároveň pomáhá zlepšovat kvalitu srsti, hřívy, drápů i zubů, účinkuje i proti kožním problémům. Je vhodný při regeneraci po větší zátěži a nápomocný je i po případných operacích.

Jednoduše Incapet Collagen přidávejte malým i velkým zvířatům do oblíbeného krmiva těsně před přímým zkrmováním.

ÚČINKY INCAPET COLLAGENU:

Pomáhá posilnit chrupavky , měkké tkáně i klouby
Pomůže posilnit kosti
Zlepšuje kvalitu srsti
Zlepšuje kvalitu drápů
Pomůže posilnit zuby
Pomáhá při hojení a  regeneraci  kůže  při různých  kožních problémech
Pomáhá lepšímu hojení ran po různých zraněních a  chirurgických zákrocích
Pomáhá při celkové  regeneraci  u zvířat  s vysokou fyzickou zátěží
Výrazně pomůže zlepšit  mobilitu  starších zvířat

 

Incapet Collagen pomáhá  při léčení  v situacích,  jako jsou  operace , otoky kloubů, bolestivé klouby, degenerativní změny či jiná onemocnění  kloubů, dysplazie  kyčelního  kloubu nebo  jiná  dysplazie,  luxace kyčle aj.

PRO KTERÁ ZVÍŘATA  INCAPET COLLAGEN ZVOLIT?

Kolagen je vhodný zejména  pro psy, kočky, koně a všechna užitková zvířata. Díky tomu, že  Incapet Collagen je 100% čistý, bez jakýchkoliv přísad, nezpůsobuje zvířatům  trávicí problémy nebo alergické reakce. Jde o mořský kolagen, který je velmi  dobře vstřebatelný a  zachovává  si svoji přirozenou strukturu trojité spirály.

PROČ BY MĚLA ZVÍŘATA ÚŽÍVAT INCAPET COLLAGEN?

Příkladem jsou mnohá velká plemena psů, která rostou až příliš rychle, proto jejich klouby a kosti s tempem růstu nestačí  držet krok. Výběrem vhodného krmiva a užíváním správné kloubní výživy můžeme u takových psů předejít problémům s klouby a následné dysplazii kloubů, která jim způsobuje bolesti. Pohybové problémy můžou zkrátit život zejména starším psům. Nejlepší cesta ke zdravým kloubům a celkové kvalitě života zvířat je prevence.

JAK DLOUHO BY SE MĚL UŽÍVAT ?

Délka užívání Incapet Collagenu  áleží zejména na věku a problému, kvůli kterému váš domácí mazlíček léčbu potřebuje. Obecně platí, že je dobrá  alespoň 2-3měsíční kúra, kterou je vhodné pravidelně opakovat.

SKVĚLÉ REFERENCE

Balení Incapet Collagenu obsahuje 30 dávek po 3 g čistého prášku 100% bio-aktivního rybího kolagenu. Obsahuje prémiový kolagen typů   I, II a III. Incapet Collagen byl dlouhodobě testován se skvělými referencemi.

Setkali jsme se tváří v tvář se psy ve věku 12 a více let, které Incapet Collagen doslova postavil na nohy. Také klisna s rakovinou kopyt, po dlouhodobém užívání, nejen že byla podkována a mohla chodit, ale dokonce přivedla na svět zdravé hříbě a dožila plnohodnotný a kvalitní život. Některé kočky pak zkrásněly, ať už čtyřnohé ,nebo ty dvounohé. Účinky Incapet Collagenu vychází z Inca Collagenu, který je na trhu již 4 roky a stal se bestsellerem. Incapet Collagen je testován na lidech," říká s úsměvem Romana Ljubasová, jednatelka společnosti Inca Collagen.

„Největší odměnou pro chovatele je šťastné a zdravé zvíře, které mu dokáže vykouzlit úsměv na tváři," říká Romana Ljubasová.


VYHRAJTE ZÁJEZD NA MALTU!

Inca Collagen slaví 5 let na trhu a pořádá při příležitosti oslav soutěž pro spotřebitele.

Jeden z vás vyhraje pobyt na Maltě pro sebe a své kamarády v celkové hodnotě 14 000 korun. Kupte do 31. 5. 2020 dárkový set 4 + 1 (Inca Collagen + Incapet Collagen jako dárek) a budete zařazeni do soutěže o 4 + 1 noci na Maltě pro 4 + 1 osob.

Sledujte stránky Inca Collagenu na www.incacollagen.cz

 


Článek je firemním sdělením. Více ZDE

Zpět

DOPORUČUJEME

Inca Collagen Sedatif Kongresy Alphega Družstvo lékáren Instagram

OBSAH

PROFI

MINERÁLNÍ SOLI NA(D) ZLATO LÉKY, DOPLŇKY STRAVY A MOŽNÉ REAKCE NA SLUNEČNÍ ZÁŘENÍ JAK SI UŽÍT SLUNCE A NEUŠKODIT KŮŽI? KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: KOMÁŘI A ŠTÍPANCE O LÉKOVÝCH INTERAKCÍCH... PŘEDCHÁZEJTE POTÍŽÍM KLOUBNÍHO APARÁTU SVÉHO PSA PRO LÉKY NA E-RECEPT S OBČANKOU ROSTLINNÉ LÉČIVÉ PŘÍPRAVKY V REGISTRAČNÍM PROCESU NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTU PTALI JSTE SE BĚHEM ONLINE KONFERENCE… REPORTÁŽ: PŘEDÁNÍ PEČETI ODBORNÁ LÉKÁRNA HEMOROIDY NEMUSÍ BÝT TABU, NENÍ NUTNO SE DRŽET STEREOTYPU PŘI JEJICH ŘEŠENÍ ZA TÁROU TOP 5 ČLÁNKŮ KVĚTNA 2020 NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 6-2020 KNIŽNÍ NOVINKY ROZHOVOR S FARMACEUTICKÝM TECHNOLOGEM DAVIDEM VETCHÝM ŘEŠENÍ VAGINÁLNÍCH POTÍŽÍ Z POHLEDU LÉKÁRNÍKA I. KAZUISTIKY Z PRAXE KLINICKÉHO FARMACEUTA II. NOVÁ ZDRAVOTNÍ TVRZENÍ PRO ADAPTOGEN ŽENŠEN ČEŠI PŘI OPALOVÁNÍ STÁLE CHYBUJÍ COVID -19 A PRACOVNÍ PRÁVO JAK ZMĚNILA PANDEMIE NÁHLED NA KLINICKOU MEDICÍNU ZÁNĚTLIVÝ MULTISYSTÉMOVÝ SYNDROM A INFEKCE SARS-COV-2 U DĚTÍ ONLINE KONFERENCE HEALTHCOMM

RELAX

VÝSLEDKY TESTOVÁNÍ SÉRA PROTI OČNÍM VÁČKŮM ACM - EXPERTNÍ OCHRANA POKOŽKY NA LÉTO OMLAZENÍ BEZ JEHLY A SKALPELU SOUTĚŽ O BIO-AKTIVNÍ INCA COLLAGEN ROZHOVOR s psychiatrem MUDr. Radkinem Honzákem JAK POMOCI OČÍM UNAVENÝM OD MODRÉHO SVĚTLA? JAK PEČOVALY ČEŠKY O SVŮJ VZHLED V NOUZOVÉM STAVU? SIRUPY, KAM SE PODÍVÁŠ LÉKOVÉ INTERAKCE - doc. MUDr. Karel Urbánek, Ph.D. UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ GRADA
Ochrana osobních údajů
©2015-20 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz