VĚDA VE SLUŽBÁCH KRÁSYTo, že špatná životospráva, stres nebo nevhodně složená strava neprospívají naší pleti, je známý fakt, se kterým ale můžeme bojovat, pokud včas nastolíme změnu k lepšímu. Vnější vlivy, mezi které patří znečištěné ovzduší, UV záření ze Slunce, teplota a vlhkost vzduchu, musíme respektovat a svoji pokožku na jejich negativní zásah připravit, vytrénovat a účinně ji ochránit před poškozením nebo předčasným stárnutím.

Jedním z odborníků na biochemii a dermatologii, který zkoumal regeneraci pokožky poškozené vlivy vnějšího prostředí, byl RNDr. Soběslav Fiker, CSc. Po desetiletích vědeckého bádání, s využitím poznatků oceněných Nobelovou cenou (výzkumy kmenových buněk J. B. Gurdona a J. Šinju, 2012 a S. Cohen za objev epidermálního růstového faktoru, 1986) učinil zásadní objev: omlazující účinek kmenových buněk. Vyvinul unikátní kombinaci rostlinných kmenových buněk a aktivátoru humánních kmenových buněk TrioStem3 komplex, který je obsažen v kosmetické řadě Fytofontana Stem Cells - přípravků kategorie cosmeceutical od švýcarské společnosti Herb-pharma AG. Přípravky „cosmeceutical" jsou výsledkem intenzivního vědeckého výzkumu. Díky svému vysokému obsahu účinných látek mají blahodárné účinky na pleť. Výraz cosmeceutical tak vyjadřuje nejvyšší standard v kategorii péče o pleť.

TrioStem3Complex vnesl do světa kosmetologie výjimečnou inovaci. Biotechnologický komplex z rostlinných kmenových buněk v sobě nese kompletní genetické informace, které naše pokožka potřebuje ke své regeneraci. Díky tomu v ní dochází k aktivaci našich vlastních kmenových buněk, k posílení komunikace mezi buňkami a k aktivaci genů zlepšujících strukturu pokožky. Komplex se skládá z aktivátoru humánních kmenových buněk, kmenových buněk pomerančovníku hořkého a výtažku kmenových buněk švýcarského jablka.

Aby korekce chyb naší pokožky byla ještě účinnější, doplnil RNDr. Fiker své receptury o peptidy s intenzivním protivráskovým a regeneračním účinkem a dále o látky účinkující na specifické problémy pleti. Pokožka se díky nim stává zářivou a zdravou. Pleť se obnovuje a mládne.

SBAL SI PYTLE POD OČIMA!

Otoky a oční váčky mohou vznikat z různých důvodů. Pleť postupem času ztrácí elasticitu, svaly věkem ochabují, pokožka se stává povadlou a na očních váčcích se vytváří záhyby. Tuk se kumuluje v očním okolí v opuchlých váčcích okolo očních víček. Další důležitou příčinou otoků očí je nahromadění vody, což může být způsobeno oslabeným lymfatickým oběhem a zvýšenou propustností vlásečnic. Odstraňování očních váčků se často řeší chirurgickým zákrokem, ale rekonvalescence může trvat i několik týdnů.

Fytofontana Stem Cells EyeBag Sérum s kmenovými buňkami proti očním váčkům obsahuje výjimečnou kombinaci účinných látek, které napomáhají stahování oteklých váčků. Kmenové buňky při kontaktu s buňkami pokožky, po doplnění vhodných peptidů, viditelně redukují obsah vody a tuku, jimiž váčky nabobtnaly, a postupně obnovují pokožku tím, že v ní urychlují regeneraci.

TrioStem3 Complex, hlavní účinná látka séra, obsahuje jedinečnou kombinaci aktivních látek jako je humánní aktivátor kmenových buněk, kmenové buňky pomerančovníku hořkého a rostlinný výtažek kmenových buněk ze švýcarského jablka. Tento komplex aktivací kmenových buněk výrazně pozitivně ovlivňuje a obnovuje pokožku tváře. 

Sérum je kromě účinných látek z kmenových buněk doplněno i o tetrapeptid s antiedematickým účinkem, který redukuje otok očních víček. Klinické testy prokázaly zmírnění otoků očního okolí už po několika týdnech používání přípravku. Peptidy mají obdobný účinek jako botulotoxinové injekce, zmírňují stahování svalů, a tím snižují výskyt mimických vrásek.

Peptidy: přináší pleti intenzivní protivráskový a regenerační účinek. Tetrapeptid napomáhá stahování očních váčků a viditelně redukuje vodu a tuk nahromaděné v očních víčkách. Acetyl-hexapeptid a heptapeptid se aktivně podílí na zmírnění svalových kontrakcí. Pentapeptid významně podporuje redukci mimických vrásek.

Účinné látky zaměřené na doplnění kolagenu a podporu vyplňování vrásek: zlepšují strukturu kolagenových vláken a podporují jejich produkci. Jde o Tripeptid-10 Citrullin, Tripeptid-1, Pseudoalteromonas Antartica, fermentovaný extrakt.

Kyselina hyaluronová: váže vodu, čímž sehrává důležitou úlohu v udržování přirozené vlhkosti a zachování zdravé pokožky, zvyšuje její vláčnost a dodává jí na objemu. Zde obsažená kyselina hyaluronová pochází z čistých zdrojů, odkud je získávána biotechnologickou cestou.

DMAE: přirozeně se vyskytuje i v lidském organismu, napomáhá regeneraci buněk, zabraňuje tvorbě lipofuscinu v buňkách (pigment, který způsobuje stařecké skvrny) a stabilizuje membrány buněk.

Používáním přípravku se váčky pod očima zmenšují, vrásky očního okolí se vyhlazují, odolnost pleti se zvyšuje a pokožka se stává pevnou, zářivou a omlazenou. 


ZAPOJTE SE V BŘEZNU DO RUBRIKY NA VLASTNÍ KŮŽI A DEJTE SBOHEM VÁČKŮM POD OČIMA!

Odpovězte správně na soutěžní otázku.

Vaše odpovědi budeme sbírat do konce března na e-mailu: magazin@hcom.cz.

Pro sedm vylosovaných máme k domácímu testování "na vlastní kůži"

Fytofontana Stem Cells EyeBag Sérum s kmenovými buňkami proti očním váčkům.


Soutěžní otázka: Jakou kombinaci účinných látek obsahuje TrioStem3 Complex, který je v každém přípravku z řady Fytofontana Stem Cells?


Nápovědu hledejte na https://www.f-stemcells.com/cs/fytofontana-stem-cells

Zpět

DOPORUČUJEME

Inca Collagen Sedatif Kongresy Alphega Družstvo lékáren Instagram

OBSAH

PROFI

MINERÁLNÍ SOLI NA(D) ZLATO LÉKY, DOPLŇKY STRAVY A MOŽNÉ REAKCE NA SLUNEČNÍ ZÁŘENÍ JAK SI UŽÍT SLUNCE A NEUŠKODIT KŮŽI? KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: KOMÁŘI A ŠTÍPANCE O LÉKOVÝCH INTERAKCÍCH... PŘEDCHÁZEJTE POTÍŽÍM KLOUBNÍHO APARÁTU SVÉHO PSA PRO LÉKY NA E-RECEPT S OBČANKOU ROSTLINNÉ LÉČIVÉ PŘÍPRAVKY V REGISTRAČNÍM PROCESU NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTU PTALI JSTE SE BĚHEM ONLINE KONFERENCE… REPORTÁŽ: PŘEDÁNÍ PEČETI ODBORNÁ LÉKÁRNA HEMOROIDY NEMUSÍ BÝT TABU, NENÍ NUTNO SE DRŽET STEREOTYPU PŘI JEJICH ŘEŠENÍ ZA TÁROU TOP 5 ČLÁNKŮ KVĚTNA 2020 NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 6-2020 KNIŽNÍ NOVINKY ROZHOVOR S FARMACEUTICKÝM TECHNOLOGEM DAVIDEM VETCHÝM ŘEŠENÍ VAGINÁLNÍCH POTÍŽÍ Z POHLEDU LÉKÁRNÍKA I. KAZUISTIKY Z PRAXE KLINICKÉHO FARMACEUTA II. NOVÁ ZDRAVOTNÍ TVRZENÍ PRO ADAPTOGEN ŽENŠEN ČEŠI PŘI OPALOVÁNÍ STÁLE CHYBUJÍ COVID -19 A PRACOVNÍ PRÁVO JAK ZMĚNILA PANDEMIE NÁHLED NA KLINICKOU MEDICÍNU ZÁNĚTLIVÝ MULTISYSTÉMOVÝ SYNDROM A INFEKCE SARS-COV-2 U DĚTÍ ONLINE KONFERENCE HEALTHCOMM

RELAX

VÝSLEDKY TESTOVÁNÍ SÉRA PROTI OČNÍM VÁČKŮM ACM - EXPERTNÍ OCHRANA POKOŽKY NA LÉTO OMLAZENÍ BEZ JEHLY A SKALPELU SOUTĚŽ O BIO-AKTIVNÍ INCA COLLAGEN ROZHOVOR s psychiatrem MUDr. Radkinem Honzákem JAK POMOCI OČÍM UNAVENÝM OD MODRÉHO SVĚTLA? JAK PEČOVALY ČEŠKY O SVŮJ VZHLED V NOUZOVÉM STAVU? SIRUPY, KAM SE PODÍVÁŠ LÉKOVÉ INTERAKCE - doc. MUDr. Karel Urbánek, Ph.D. UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ GRADA
Ochrana osobních údajů
©2015-20 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz