SUCHÝ KAŠEL U DĚTÍPetit Drill - dětský sirup na suchý kašel

Malé děti často trpí dráždivým suchým kašlem, který je velmi unavující a nedovolí dětem ani klidný spánek. Suchý kašel dítěte tak naruší běžný režim celé domácnosti a neprospívá celkovému pohodlí rodiny. Zároveň existuje u rodičů malých dětí obava z vedlejších účinků léků. Volí raději přírodní cestu, která by měla být šetrná, ale i účinná. 

Petit Drill je dětský sirup na suchý kašel, který je z 99 % přírodního původu a působí pouze mechanicky. Je tak bezpečným a zároveň účinným řešením i pro ty nejmenší - je možné ho podat dětem již od 6 měsíců věku. Petit Drill je navíc bez cukrů, parabenů a barviv. Balení obsahuje dávkovací pipetu pro snadnější dávkování a díky jahodové příchuti bude chutnat i miminkům.

Základní látka sirupu Petit Drill je glycerol. Glycerol je doporučován Světovou zdravotnickou organizací jako látka tišící suchý kašel. Obecně je označován jako látka bezpečná pro zdraví. Jeho účinek je čistě mechanický. Na sliznici vytvoří ochranný film a tím nereagují receptory na vnější podráždění. Glycerol na sebe váže vodu a má tak nejen zklidňující, ale i zvláčňující účinek. 

Petit Drill je bezpečné, ale zároveň účinné řešení suchého kašle u dětí od 6 měsíců do 6 let věku.

Díky složení založeném na přírodní látce nemá vedlejší účinky a je tak ideálním řešením pro zlepšení kvality života celé rodiny.

Užívat se může až 4x denně, pokud je třeba.

 

Složení: Glycerol, tekutý maltitol (E965), hydroxyethylcelulóza, benzonát sodný, monohydrát kyseliny citrónové, citrát sodný, jahodová příchuť, čištěná voda.

 

Článek je firemním sdělením.

ilustrační foto: pexels-andrea-piacquadio-3768879

Zpět
Ochrana osobních údajů
©2015-20 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz