Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Online informace pro lékárnySEZONNÍ PRODUKTOVÉ TIPYNázev produktu: Glutathion 1000 mg

Kategorie produktu: doplněk stravy

Režim výdeje: volný prodej

Popis: Ideální součást jarní detoxikace!

Základem přípravku je redukovaný L-Glutathion, a to v extra vysoké denní dávce 1000 mg.

Glutathion je nejdůležitější antioxidant v lidském organismu a bývá proto označován jako „master" nebo také „zlatý" antioxidant. Zvlášť významně je zastoupen v našich játrech, jako hlavním detoxikačním orgánu.

Přípravek navíc obsahuje kyselinu alfa-lipoovou, extrakt z plodů borůvky a vitamin E, jenž přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Tím chrání náš organizmus před předčasným stárnutím a má silný detoxikační účinek.

Distribuce: K objednání u všech lékárenských distributorů.

PDK kód: 3742773
EAN kód: 8595640600489


Výrobce: Salutem Pharma s.r.o.

www.salutempharma.cz


Název produktu: VITAL PROTEINS Kolagen

Kategorie produktu: doplňky stravy

Režim výdeje: volný prodej

Popis: Vital Proteins je řada kolagenových doplňků stravy pro mladistvý vzhled a zdravý životní styl

Kolageny Vital Proteins jsou hydrolyzované a bioaktivní, díky čemuž je naše tělo snadno tráví a vstřebává.

  • Vhodné do teplých i studených nápojů
  • Složené pouze z jedné ingredience
  • Bez lepku

www.vitalproteins.cz


Zpět

KONGRES U VIKINGŮ

Healthcomm Professional zve lékárníky a farmaceutické asistenty na další, v pořadí již devátý on-line 3D 360° kongres, který proběhne od 11. září do 10. října 2024. V prostředí norského hlavního města nabídne akreditovaná akce nejen zajímavé informace o historii a současnosti farmacie království ze severní Evropy, ale samozřejmě také kvalitní odborný program. On-line kongres bude spuštěný na dobu 30 dní a odborný obsah bude akreditován u ČLnK, ČKFA, SKMTP a POUZP. Registrovat se můžete již nyní na webu Healthcomm.cz

DERIVÁTY HHC MEZI NÁVYKOVÝMI LÁTKAMI

Ministerstvo zdravotnictví dostalo souhlas od Evropské komise pro zařazení psychoaktivních látek HHCP, HHCH, HHCB, HHC-C8, THCH, THCB a THC-C8 a esterů z nich odvozených na seznam návykových látek. S předmětnými látkami mohou zacházet pouze právnické osoby či podnikající fyzické osoby, kterým Ministerstvo zdravotnictví vystavilo povolení k zacházení nebo mají zákonnou výjimku pro toto zacházení, a to pouze k omezeným výzkumným, vědeckým a velmi omezeným terapeutickým účelům. Výrobci, distributoři a prodejci musí zajistit, aby po nabytí účinnosti nevykonávali činnost s předmětnými látkami nebo výrobky, které by tyto látky obsahovaly. V opačném případě se vystavují riziku trestního stíhání. Látky jsou v současné chvíli zařazeny na seznamu návykových látek s časovým omezením do 1. ledna 2025. Jejich další případná reklasifikace závisí na výsledku hodnocení rizik podle nové právní úpravy, která se nyní nachází ve stadiu schvalování v Parlamentu ČR. (MZ ČR)

DOPORUČUJEME