Cookie Consent by Free Privacy Policy website


SEZONNÍ PRODUKTOVÉ TIPYNázev produktu: Šaratica Přírodní minerální voda neperlivá 0,5 l

Kategorie produktu: jiné / minerální voda

Režim výdeje: volný prodej

Popis:

Minerální voda Šaratica pochází z přírodního léčivého zdroje, je díky výjimečnému složení velkým pomocníkem při problémech se zažíváním. Dle výzkumu společnosti Ipsos, který byl zadán značkou Šaratica, trpí cestovatelskou zácpou více než 57 % populace a podstatně více trápí ženy (70 % dotázaných žen), a to i zástupkyně mladé generace. Důležitá je dostatečná prevence, pravidelný pitný režim, pohybová aktivita, strava s dostatkem vlákniny.

Pomocníkem může být i silně mineralizovaná voda Šaratica, která je známá svými účinky již po staletí. Pokud se u Vašich pacientů setkáváte s častými dotazy na téma cestovatelské zácpy, věříme, že Vám tyto informace společně se Šaraticí budou nápomocny.

Distribuce: u všech distributorů - Phoenix, Pharmos, ViaPharma, Alliance HC

Akce: přes obchodní reprezentanty rabatová akce 5 +1 (platná do 30.04.2023)

https://www.saratica.cz/


Zpět

1. PROSINEC - SVĚTOVÝ DEN BOJE PROTI AIDS

Světový den boje proti AIDS si v letošním roce připomínán pod heslem „Vyrovnat“. Heslo představuje výzvu k uplatňování praktických opatření potřebných k řešení nerovností v přístupu k onemocnění mezi jednotlivými regiony a státy. Ke konci roku 2021 bylo ve světě odhadem asi 38,4 milionů žijících HIV pozitivních lidí, z nichž cca dvě třetiny (25,6 milionů) z Afriky. V České republice bylo k 30. 9. 2022 od roku 1985 zaznamenáno celkem 4295 HIV pozitivních osob (3676 mužů a 619 žen).

ADVENTNÍ BĚHÁNÍ

Tisícovky nadšenců již 8 let absolvují společné Adventní běhání. Připojte se a běhejte každý den od 1. prosince do 25. prosince minimálně 30 minut denně. Je jedno, jak rychle nebo jak daleko. Naběhané kilometry promění běžci spolu se štědrými sponzory v peníze, které podpoří handicapované spoluobčany. Pomáhat může i ten, kdo neběhá. Stačí si zakoupit některý z krásných kousků v charitativním e-shopu. Letošní novinkou je advenťácká prosincová firemní výzva. Je to možnost, jak motivovat zaměstnance k pohybu a zároveň pomoci těm, se kterými se život nemazlil. Do letošního pilotního ročníku se zapojí síť lékáren BENU, NOTINO a firma Bureš & partneři. Více na adventnibehani.cz

ZIMNÍ ONLINE KONFERENCE

Přihlaste se na ONLINE KONFERENCI HEALTHCOMM PROFESSIONAL, která bude probíhat od 15. listopadu 2022 až do konce roku. Odborný akreditovaný obsah bude rozdělen na dílčí bloky, abyste si mohli témata k vystudování i výši získaných bodů poskládat sami dle svých časových i zájmových preferencí.

DOPORUČUJEME


JAKÉ TÉMA BY VÁS ZAUJALO V ČLÁNKU ČI PŘEDNÁŠCE?

verbální komunikace
neverbální komunikace
empatie