PŘEDCHÁZEJTE POTÍŽÍM KLOUBNÍHO APARÁTU SVÉHO PSAV květnovém Magazínu jsme v rubrice Na vlastní kůži připomněli, že nejen lidské, ale i zvířecí klouby mohou onemocnět nebo se připomínat bolestí. U našich čtyřnohých společníků se může jednat o dědičné a vývojové vady, nebo jsou za jejich potížemi chyby ve výživě a nesprávný pohybový management. Často ale jde o kombinaci několika vlivů, které stojí za psími potížemi s klouby.

Představili jsme si proto komplexní kloubní výživu pro dlouhodobém podávání u všech zmíněných příčin kloubních obtíží včetně jejich kombinace. Sedm z vás, kteří jste se zapojili do soutěže, může v průběhu června vyzkoušet na „vlastní kůži" svého psího miláčka kloubní výživu Canvit Chondro z řady Veterinary Line, která je jedničkou na českém trhu již více než 20 let. Jak psovi chutnala a došlo u psa ke zlepšení pohyblivosti? Vyhodnocení testování přinese červencový Magazín.

Dysplazie kyčelního kloubu, artróza, osteoporóza a jiná onemocnění kloubů a kostí dokáží znepříjemnit a zkomplikovat život nám i našim mazlíčkům. Poruchy pohyblivosti už navíc nejsou jen doménou velkých psů, ale stále častěji se objevují i u středních a menších plemen, kočky nevyjímaje. Účinné kombinace látek na podporu regenerace kloubní chrupavky a zlepšení pohyblivosti kloubů dokážou také snížit bolest při pohybu, a tím zkvalitnit život našich čtyřnohých přátel.

Canvit Chondro jsou komplexní veterinární doplňky stravy založené na synergickém efektu účinných látek určené k prevenci i podpoře léčby kloubních obtíží u psů každého věku i velikosti. Díky vynikající chutnosti jsou tablety vhodné pro každodenní podávání formou pamlsku nebo se dají snadno rozdrtit a přidat přímo do běžného krmiva. Všechny produkty jsou vyráběny i baleny v České republice a jsou bez přídavku barviv, bez umělých dochucovadel a bez chemických aromatických látek. 

PREVENTIVNÍ PÉČE O KLOUBY

  • Canvit Chondro prevence pro malé a střední psy každého věku
  • Canvit Chondro Maxi prevence pro psy velkých a obřích plemen každého věku

Canvit Chondro a Chondro Maxi jsou lahodné tablety s játry určené pro prevenci kloubních obtíží s hydrolyzovaným kolagenem, glukosamin a chondroitin sulfátem a vitamínem C. Tento komplex pomáhá posilovat chrupavky, zpevňovat vazy a šlachy, zvyšuje mechanickou odolnost kloubů a díky tomu chrání klouby před nefyziologickým opotřebením a úrazy.

o Pro štěňata a mladé rostoucí psy,

o psy s nadváhou a obezitou,

o seniory a stárnoucí psy,

o dospělé psy v zátěži (sportovní, pracovní a lovečtí psi),

o štěňata a dospělé psy se zvýšeným rizikem pohybových obtíží a onemocnění kloubů.

Objednejte si vzorek zdarma na webové stránce www.milujupohyb.cz

 

KDYŽ UŽ KLOUBY BOLÍ

Canvit Chondro Super podpora léčby kloubních obtíží pro psy všech velikostí i stáří. Velmi chutné játrové tablety Canvit Chondro Super jsou určené pro rychlé zastavení bolesti, podporu léčby a intenzivní regeneraci kloubů. 

o Pro psy s chronickým i akutním onemocněním pohybového aparátu (dysplazie, luxace, artróza, artritida a další diagnózy),

o psy po úrazech a operacích,

o psy v extrémní fyzické zátěži (závodní sportovci),

o psy s projevy bolestivosti kloubů (kulhání, nechuť k pohybu).

Canvit Chondro Super je vhodný jako každodenní doplněk léčby pro psy s diagnózou dysplazie kyčelního kloubu, luxaci čéšky, při pokročilém stupni artrózy či artritidy. Díky unikátní kombinaci látek s prokázanými účinky na regeneraci kloubů - glukosaminu, chondroitinu, MSM, kyseliny hyaluronové a vitamínu C - dochází k rychle pozorovatelným změnám na pohybovém aparátu:

o Rychlé zmírnění bolestí kloubů,

o výrazné posílení chrupavek,

o zvýšení elasticity a mechanické odolnosti kloubů,

o zpevnění vazů a šlach,

o zvýšená chuť k pohybu a ke hře.

Více na webu www.milujupohyb.cz

Zpět