POSILNĚTE SI IMUNITU A DODEJTE TĚLU VÝŽIVU, KTEROU POTŘEBUJEBez ohledu na to, jaké „nové viry" nás ještě v budoucnu potkají, platí známé pravidlo, které neustále připomínají lékaři i odborníci na zdravý životní styl. Není pochyb o tom, že na imunitě je potřeba nepřetržitě pracovat a posilovat ji.

Je vědecky dokázáno, že spánek a imunita spolu úzce souvisí. Dospělý člověk by si měl zkrátka dopřát ideálně 7 hodin nerušeného spánku každou noc. Pokud máte špatný spánek, případně špatně usínáte, zkuste si osvojit několik základních pravidel spánkové hygieny. Minimálně dvě hodiny před plánovaným časem spánku odložte všechna zařízení, která vyzařují modré světlo - tablet, mobil a vypněte i televizi. Světlo ze zařízení narušuje tvorbu melatoninu, což pak může způsobit spánkové problémy. Zkuste raději číst.

Věděli jste, že kvalitu spánku ovlivňuje i kolagen?

Kolagen obsahuje aminokyselinu glycin, která pomáhá proti úzkosti a zlepšuje spánek. Kolagen v pozitivním směru ovlivňuje naše zdraví i krásu. Zabezpečuje hydrataci pokožky a stará se o ni zevnitř. Podporuje hojení ran i regeneraci nehtů či vlasů. Rovněž přispívá ke správné funkci pohybového aparátu.

S imunitou je spojován vitamin C, který je jedním z nejsilnějších antioxidantů. Tělo ho potřebuje více v podzimním a zimním období, kdy je náchylné k různým onemocněním. Právě dostatek vitaminu C pomáhá tělu budovat obranyschopnost, takže lépe zvládá nejen chřipky a nachlazení, ale má vliv i na krevní tlak a pomůže nám v prevenci i dalších zdravotních potíží. Pomáhá také odstranit únavu, nastartovat energii těla a podporuje již zmiňovanou tvorbu kolagenu.

Kolagen spolu s vitamínem C tvoří silnou dvojici. Kolagen jako primární stavební jednotka pokožky, chrupavek, kloubů a kostí, ale i zubů či vlasů a nehtů, patří mezi nepostradatelné bílkoviny v těle. Bohužel, čím je člověk starší, tím méně si ho tělo dokáže produkovat samo. A přestože vitamin C podpoří i tvorbu kolagenu, už po 45. roce života se kolagen netvoří téměř vůbec. Je proto žádoucí doplňovat ho pomocí kvalitního výživového doplňku, jakým je například Inca Collagen.


Inca Collagen je oblíbená značka kolagenu na Slovensku i v České republice.

Už od roku 2015, kdy přišel na trh jako jeden z prvních hydrolyzovaných kolagenů na trhu, si svým přístupem získal přízeň a důvěru zákazníků.

Inca Collagen již pomohl za ten čas více než sto tisícům zákazníků.


Užijte si podzim s opravdu bohatým dárkovým balíčkem od Inca Collagenu!

Ke 3 zakoupeným kusům Inca Collagenu získáte navíc: měkoučký ručník, 3x vitamín C, a to navíc s dopravu zdarma. Jako speciální dárek máme pro vás osvěžující, zdravý a kvalitní čaj Geisha od výrobce čajů Oxalis.

 

Zelený čaj si vás získá jemnou chutí i svými blahodárnými účinky tělo. Ať už si připravíte některý z tradičních druhů, nebo zkusíte nějaký ochucený, nikdy nesáhnete vedle.

 

Přejeme Vám krásné dny, plné zdraví!

Více na www.incacollagen.cz

Článek je firemním sdělením společnosti Inca Collagen

Zpět
Ochrana osobních údajů
©2015-20 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz