NOVÝ SKLAD ALLIANCE HEALTHCARE V OSTRAVĚAlliance Healthcare, přední evropský distributor léčiv, modernizovala své ostravské distribuční centrum. Došlo k přesunu do nových prostor a investicím do špičkového vybavení. Díky moderní skladové technologii firma optimalizovala funkčnost celého distribučního centra.

Od 2. ledna funguje nový sklad v Ostravě-Hrabové. Stěhování z původního skladu trvalo pouhé tři dny, došlo k přesunu více než 700 palet léčiv. Sklad o celkové rozloze 2222 m² se nachází ve zcela nové moderní budově třídy A. Několika miliónová investice do vybavení, především do skladu omamných a psychotropních látek, dále do nejmodernějších chladících boxů o rozloze 36 m² a řízení teploty dle SDP v celých prostorách, umožní zvýšit efektivitu práce a množství vychystaných objednávek. 

„Navýšení kapacity skladu o 20 % nám umožní denně vyexpedovat až 50 000 objednávek, které směřují do lékáren a nemocnic. Chci poděkovat týmu Renaty Pawlasové a kolegům z IT, Allogy Praha, Brno, Senec a oddělení logistiky za nasazení a skvělý přístup při stěhování a rozběhu skladu," říká Ing. Roman Keller, MBA, provozní ředitel Alliance Healthcare.

Nový sklad Alliance Healthcare je vybaven třemi vykládkovými doky pro kamiony a dodávky včetně drive-in, také disponuje šesti nákladovými doky a nově vybavenými těsnícími límci, které umožňují nakládání léčiv ze skladu přímo do dodávek.

Zaměstnancům ostravského skladu jsou k dispozici kancelářské prostory a sociální zázemí o rozloze 250 m² dle posledních standardů CTP.

Zpět

DOPORUČUJEME

Inca Collagen Excilor Oscilloconinum Právní poradna Kongresy Levopront Alphega Družstvo lékáren Instagram

OBSAH

PROFI

PSYCHICKÉ POTÍŽE V OBDOBÍ KORONAVIROVÉ EPIDEMIE PŘIPRAVTE SVÉ NOŽKY NA LÉTO VĚDĚLI JSTE, ŽE KOLAGEN MŮŽOU UŽÍVAT TAKÉ ZVÍŘÁTKA? DOPLŇTE JIM HO! KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: CHŘIPKA A CHŘIPKOVÉ STAVY PSYCHOLOGIE KRIZOVÝCH SITUACÍ PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: KATEGORIE IMUNITA MOŽNOSTI FYTOFARMAK PŘI ZVLÁDÁNÍ ÚZKOSTNÝCH PORUCH JARO UŽ KLEPE NA DVEŘE. OTEVŘETE MU NÁRUČ A PŘIPRAVTE SE NA NĚJ! NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTU PROTEKTIVNÍ FAKTORY V SOUVISLOSTI S COVID-19 NÁVRAT K PŘÍRODNÍM LÁTKÁM JE ŽÁDOUCÍ ROUŠKA VERSUS RESPIRÁTOR TOP 5 ČLÁNKŮ ÚNORA 2020 NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 3-2020 KNIŽNÍ NOVINKY AKTIVITY INOVATIVNÍHO FARMACEUTICKÉHO PRŮMYSLU NA PODPORU BOJE PROTI EPIDEMII COVID-19 ČÍM NAHRADIT PARACETAMOL? JAK ZLEPŠIT OBRAZ LÉKÁRNÍKA VE SPOLEČNOSTI? PREVENCE MÁ SMYSL! MUSÍ SE ALE PŘIZPŮSOBIT VĚKU PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: KATEGORIE SUCHÝ KAŠEL NOVÁ DATA ZE STUDIE U DOSPĚLÝCH PACIENTŮ SE STŘEDNĚ TĚŽKOU AŽ TĚŽKOU LOŽISKOVOU PSORIÁZOU REPRODUKČNÍ ZDRAVÍ MUŽE OD DĚTSTVÍ PO DOSPĚLOST INFORMACE O VÝVOJI SITUACE KOLEM EPIDEMIE NOVÉHO KORONAVIRU ŠTĚSTÍ PŘEJE PŘIPRAVENÝM VÝZKUMNÍKŮM

RELAX

VYJÁDŘENÍ LABORATOŘE EVOLUČNÍ SEXUOLOGIE NUDZ K DOKUMENTU „V SÍTI“ HLADKÉ OD ŠPIČKY PO PATU VĚDA VE SLUŽBÁCH KRÁSY VOŇAVÝ DOTEK PŘÍRODY Z VLČÍ HORY CO BYSTE MĚLI VĚDĚT O KORONAVIRU JAK VYŘEŠIT NEDOSTATEK TALENTŮ? MÁ VYSOKÝ VĚK OTCE VLIV NA ZDRAVÍ POTOMKA? PROČ LIDÉ PŘECHÁZÍ NA SYROVOU STRAVU? SPRÁVNÁ HYGIENA RUKOU UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ PORTÁL
Ochrana osobních údajů
©2015-18 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz