NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 9-2018Educomm připravuje 19. 9. 2018 živé vysílání s lektorkou Homeopatické lékařské asociace paní Mgr. Jitkou Lysickou na téma: Příležitostný stres u dětí a dospělých / Tréma a úzkost. Během živého vysílání můžete lektorce psát své dotazy. Pro účastníky honorovaných prezentací: Stodal, Drosetux Neo, Magnesium 300 + a Camilia je vysílání bezplatné.

Anotace:

S tématem stresu, únavy, trémy a různých úzkostných stavů se do jisté míry setkáváme v našich každodenních životních situacích i v našich lékárenských praxích. Stres je jakýmsi souhrnem fyzických a duševních reakcí na nepřijatelný poměr mezi skutečnými nebo představovanými osobními zkušenostmi a očekáváními. A jak se vyrovnat se situacemi, které v nás vyvolávají určité napětí, úzkost, strach či paniku? O tom si budeme povídat na našem webináři a budeme hledat pomoc v říši homeopatických léčivých přípravků, které jsou bezpečné, nenávykové, bez kontraindikací a především šetrné ve všech věkových skupinách. Představíme si mnohé homeopatické léky se svými obrazy, klíčovými příznaky vedoucí k jejich rychlému výběru za tárou a základní klinické indikace a dávkování. Těším se s Vámi na sdílení.


12. 9. 2018 vás Educomm zve na Obchodní dny v Olomouci, kde se zařadíme mezi dalších 40 vystavovatelů

a budeme pro vás mít informace a dárky k připravovaným tabulkám aktivních uživatelů v Educommu.

Více informací o obchodních dnech naleznete ZDE

 


Na portálu naleznete novou přednášku za edubody od společnosti Simply You Pharmaceuticals na přípravek Jack Hlívák. Absolvováním získáte 50 edubodů. 

Zpět