NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 8-2020Nové přednášky

Na www.educomm.cz jsme pro vás samozřejmě připravili nové přednášky a další chystáme i v měsíci srpnu.

Na portálu přibyla odborná přednáška Esenciální fosfolipidy v léčbě patologie jater s MUDr. Jiřím Slívou, Ph. D. Přednáška je zaměřena především na problematiku chronických onemocnění jater známých pod zkratkou NAFLD a zmiňuje také význam fosfolipidů pro ovlivnění a zvrácení progresu onemocnění. Zatímco v minulých měsících jsme odborné přednášky, týkající se vysoce aktuálních témat, spustili ještě před tím, než získaly akreditaci, nyní přecházíme opět na standardní způsob, kdy přednášku spouštíme vždy včetně testu až po získání akreditace.

Podívat se můžete také na bonusovou přednášku Efektivní komunikace - Výběr správného kojeneckého mléka s PharmDr. Gabrielou Kroupovou. Součástí přednášky jsou tři scénky komunikace lékárníka s pacientem. 

Ukázka z bonusové přednášky Efektivní komunikace - Výběr správného kojeneckého mléka

 

Na měsíc srpen chystáme další odborné a bonusové přednášky, například Výživa a imunita I. s ing. Ivanem Machem, CSc. nebo Současný přístup k problematice bradavic v podání MUDr. Jana Huga. V přednášce s tématem bradavic se také setkáte s drobnou inovací, a to s testovými otázkami, které zahrnují i fotky a obrázky.

Na portálu také v průběhu srpna najdete další díl seriálu Lidské tělo ve VR - tentokrát se zaměříme na orgán, o kterém se oprávněně mluví jako o chemické továrně našeho těla, na játra. O spuštění přednášek vám dáme vědět v pravidelném pátečním e-mailu.

Snímek z chystané bonusové přednášky Lidské tělo ve VR - anatomie jater

Soutěže na Educommu

Také v červenci proběhla velká studijní soutěž, do které byli zařazeni všichni uživatelé portálu, kteří v období od 10. 7. do 24. 7. vystudovali alespoň dvě přednášky. Soutěžili jsme o 20 poukázek s hodnotou 500kč do e-shopu s přírodní kosmetikou a bio potravinami. Výherci byli oznámeni na portálu v sekci Novinky. Soutěž chystáme i na měsíc srpen a vyhlásíme ji v pravidelném pátečním letteru - určitě ho sledujte, aby vám neunikla možnost získat za studium příjemnou odměnu.

Projekt Mapování stresu v lékárnách proběhl úspěšně

V červenci jsme vám dali možnost změřit si úroveň svého pracovního stresu, a to díky unikátnímu testu připravenému společností Engage Hill. Chtěli jsme vám nejen umožnit zjistit, jak jste na tom, ale také získat pro lékárenskou komunitu zajímavá data. Celá řada z vás si test udělala, za což vám děkujeme! V srpnu data z testů vyhodnotíme a připravíme na zveřejnění zde, v HC Magazínu. 


www.educomm.cz


Zpět

DOPORUČUJEME

Inca Collagen Petit Drill Nové vinařství Sedatif Kongresy Alphega Družstvo lékáren Instagram

OBSAH

PROFI

LZE ZMÍRNIT POTÍŽE SPOJENÉ S NOŠENÍM ROUŠEK A RESPIRÁTORŮ? SUCHÝ KAŠEL U DĚTÍ MUŽI SI ČASTO NEUVĚDOMUJÍ DŮLEŽITOST KOLAGENU KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: KONEČNĚ ZÁŘÍ A RÝMA KOUKÁ Z TVÁŘÍ ZAJÍMALO NÁS... CO SKRÝVAJÍ LESNÍ PLODY II. ESENCIÁLNÍ FOSFOLIPIDY V LÉČBĚ PATOLOGIE JATER PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: KATEGORIE VITAMINY PRO TĚHOTNÉ NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTU MODERNÍ LÉČBA REVMATOIDNÍ ARTRITIDY: PACIENTI TRÁVÍ MINIMUM ČASU V NEMOCNICÍCH A DŘÍVE SE VRACEJÍ DO PRACOVNÍHO I BĚŽNÉHO ŽIVOTA UKÁZKA Z PORTÁLU EDUCOMM: ESENCIÁLNÍ FOSFOLIPIDY V LÉČBĚ PATOLOGIE JATER I S ROSTLINAMI CVIČÍ HORMONY TOP 5 ČLÁNKŮ SRPNA 2020 NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 9-2020 KNIŽNÍ NOVINKY NEZASTUPITELNÁ ROLE LÉKÁRNÍKA VE FARMAKOTERAPII PACIENTA NA SEZÓNU AKUTNÍCH RESPIRAČNÍCH INFEKCÍ JE TŘEBA SE PŘIPRAVIT SEZONNÍ PRODUKTOVÉ TIPY JE VŽDY NUTNÁ LOKÁLNÍ TERAPIE S ANALGETICKOU SLOŽKOU NA LÉČBU HEMOROIDÁLNÍHO ONEMOCNĚNÍ? PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: KATEGORIE BOLEST V KRKU U DĚTÍ NEMOC MNOHA TVÁŘÍ BIODYNAMICKÉ SVĚTLO POMÁHÁ SENIORŮM SOUTĚŽNÍ HRA ZPÁTKY DO ŠKOLY KOMPLETNÍ VÝSLEDKY PRŮZKUMU PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020

RELAX

VIROVÁ NEBO BAKTERIÁLNÍ INFEKCE? NÁPLASTI DO KAŽDÉ RODINY VYHODNOCENÍ KOSMETICKÉ PÉČE SÉBIONEX KOŇSKÁ SÍLA V KLOUBNÍ VÝŽIVĚ CANVIT MOBILITA S JABLEČNOU PŘÍCHUTÍ INFORMAČNÍ PORTÁL NZIP ORGÁNY PODLE MĚSÍCŮ PRŮZKUM CHOVÁNÍ V DOBĚ KARANTÉNY LIDÉ NEROZPOZNÁVAJÍ PŘÍZNAKY DEHYDRATACE. ZA ÚNAVOU A BOLESTÍ HLAVY HLEDAJÍ JINÉ PŘÍČINY STRMÝ NÁRŮST V PRODEJI ANTIPSYCHOTIK, PŘEKVAPIVĚ NÍZKÝ U LÉKŮ NA ÚZKOST O NAŠEM PO VAŠEM: VOJTĚCH BERNATSKÝ UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ PORTÁL
Ochrana osobních údajů
©2015-20 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz