NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 3-2020TOP 100 odborných lékáren Educomm - podporujeme lékárny, které se vzdělávají

Lékárnám, které se umístily mezi 100 nejaktivnějšími lékárnami v online studiu, posíláme pečeť Odborná lékárna 2019, stvrzující jejich vysokou odbornost. Pečeť je možné umístit na dveře nebo okno lékárny. Kromě pečetě jsme spustili web určený pro pacienty, na kterém tyto lékárny uvidí na mapě. Několik lékáren z první stovky jsme také navštívili osobně, takže se můžete v měsíci březnu a dubnu zde na magazínu těšit na reportáže. Lékárníků a farmaceutických asistentů jsme se při návštěvě ptali, jakým způsobem se odborně vzdělávají a jak vnímají online formy studia. 

Sto nejaktivnějších lékáren vyhodnotíme samozřejmě i na konci tohoto roku, takže pokud budete portál Educomm pravidelně navštěvovat, má vaše lékárna šanci se v příštím ročníku umístit. 

Nové přednášky

V březnu pro vás spustíme novou bonusovou přednášku Efektivní komunikace: Alergie očí a Vividrin Ectoin a chystáme i další témata, o kterých se dozvíte v pravidelném týdenním letteru.

Cestovní Edushop na kongresech HEALTHCOMM PROFESSIONAL

Na jarních kongresech na vás čeká cestovní Edushop s exkluzivními dárky. Vyměňte svoje edubody za dárky přímo na kongresu a odneste si z akce nejen nové a zajímavé informace, ale i něco pěkného. Náš stánek určitě nepřehlédnete - stačí se u něj zastavit!

Krátká ochutnávka z nové přednášky:


Více na educomm.cz


Zpět

DOPORUČUJEME

Inca Collagen Sedatif Kongresy Alphega Družstvo lékáren Instagram

OBSAH

PROFI

MINERÁLNÍ SOLI NA(D) ZLATO LÉKY, DOPLŇKY STRAVY A MOŽNÉ REAKCE NA SLUNEČNÍ ZÁŘENÍ JAK SI UŽÍT SLUNCE A NEUŠKODIT KŮŽI? KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: KOMÁŘI A ŠTÍPANCE O LÉKOVÝCH INTERAKCÍCH... PŘEDCHÁZEJTE POTÍŽÍM KLOUBNÍHO APARÁTU SVÉHO PSA PRO LÉKY NA E-RECEPT S OBČANKOU ROSTLINNÉ LÉČIVÉ PŘÍPRAVKY V REGISTRAČNÍM PROCESU NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTU PTALI JSTE SE BĚHEM ONLINE KONFERENCE… REPORTÁŽ: PŘEDÁNÍ PEČETI ODBORNÁ LÉKÁRNA HEMOROIDY NEMUSÍ BÝT TABU, NENÍ NUTNO SE DRŽET STEREOTYPU PŘI JEJICH ŘEŠENÍ ZA TÁROU TOP 5 ČLÁNKŮ KVĚTNA 2020 NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 6-2020 KNIŽNÍ NOVINKY ROZHOVOR S FARMACEUTICKÝM TECHNOLOGEM DAVIDEM VETCHÝM ŘEŠENÍ VAGINÁLNÍCH POTÍŽÍ Z POHLEDU LÉKÁRNÍKA I. KAZUISTIKY Z PRAXE KLINICKÉHO FARMACEUTA II. NOVÁ ZDRAVOTNÍ TVRZENÍ PRO ADAPTOGEN ŽENŠEN ČEŠI PŘI OPALOVÁNÍ STÁLE CHYBUJÍ COVID -19 A PRACOVNÍ PRÁVO JAK ZMĚNILA PANDEMIE NÁHLED NA KLINICKOU MEDICÍNU ZÁNĚTLIVÝ MULTISYSTÉMOVÝ SYNDROM A INFEKCE SARS-COV-2 U DĚTÍ ONLINE KONFERENCE HEALTHCOMM

RELAX

VÝSLEDKY TESTOVÁNÍ SÉRA PROTI OČNÍM VÁČKŮM ACM - EXPERTNÍ OCHRANA POKOŽKY NA LÉTO OMLAZENÍ BEZ JEHLY A SKALPELU SOUTĚŽ O BIO-AKTIVNÍ INCA COLLAGEN ROZHOVOR s psychiatrem MUDr. Radkinem Honzákem JAK POMOCI OČÍM UNAVENÝM OD MODRÉHO SVĚTLA? JAK PEČOVALY ČEŠKY O SVŮJ VZHLED V NOUZOVÉM STAVU? SIRUPY, KAM SE PODÍVÁŠ LÉKOVÉ INTERAKCE - doc. MUDr. Karel Urbánek, Ph.D. UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ GRADA
Ochrana osobních údajů
©2015-20 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz