NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 11-2020Nové přednášky

Na www.educomm.cz jsme pro vás opět připravili nový odborný obsah. Spustili jsme dvě certifikované přednášky.

První se jmenuje Typické a atypické příznaky deprese a prof. MUDr. Klára Látalová, Ph.D. vás v ní provede symptomatologií deprese, diagnostickými kritériemi a projevy atypické deprese. Dozvíte se také, jak se deprese léčí, jaká je její patofyziologie, komorbidita a zda lze při tomto onemocnění využít nějakou preventivní léčbu. Přednáška má 3 body od ČLnK do celoživotního vzdělávání.

Druhá certifikovanou přednáškou je Hemoroidální onemocnění a jeho léčba s MUDr. Jindřichem Šeborem. V přednášce se seznámíte s charakteristikou heomoroidů a hemoroidálního onemocnění, s možností léčby a získáte také přehled o dalších onemocněních anu. I tato přednáška má 3 body od ČLnK do celoživotního vzdělávání.

Z bonusových přednášek na portálu přibyly tři: Mgr. Šárka Drábková vás provede tématy Möller's - Ranní dávka zdraví pro celou rodinu a Gerimax s ženšenem jako podpora zdravého životního stylu. Podívat se také můžete na ukázku efektivní komunikace s pacientem, tentokrát s Mgr. Michaelou Dobrou na téma Zlepšení chování a učení u dětí a mladistvých.

Ukázka z přednášky Efektivní komunikace - Zlepšení chování a učení u dětí a mladistvých

 

Co vás čeká v průběhu listopadu? Dokončujeme zpracování druhého dílu miniseriálu Zasmějte se v lékárně s Vojtou Bernatským, ve kterém vás čeká druhá porce vtipů s tematikou farmacie. Připravujeme teké certifikovanou přednášku s Ing. Ivanem Machem, CSc. nazvanou Výživa jako podpora zdravého růstu a prevence u dětí

Akademie dispenzační práce s PharmDr. Janou Matuškovou 

V rámci projektu Akademie dispenzační práce se můžete podívat na první tři Kapitoly z kategorie Trávení: Chronická zácpa, Akutní průjem u dětí a Akutní průjem u dospělých. Lektorem a odborným garantem Akademie je PharmDr. Jana Matušková. Provede vás aktuální legislativou pro řízení dispenzační práce v lékárně a pomůže vám vyhledat některé uznávané medicínské postupy. V každé kapitole vám současně nabídne i jednoduché schéma pro komunikaci s pacientem. Pro inspiraci „jak na to v praxi" můžete v každé Kapitole sledovat i ukázku dispenzační práce natočenou s pacientem přímo v lékárně. Do Akademie vstoupíte přímo ze stránek portálu Educomm po přihlášení - přednášky najdete jak v nabídce všech přednášek na portálu, tak v samostatné sekci označené logem Akademie.

Představení Akademie dispenzační práce

 

Expozice Educommu na On-line konferenci Healthcomm Professional

S naším portálem se můžete potkat i na On-line konferenci, kterou od 10. 10. do 11. 11. 2020 pořádá Health communication. Na konferenci máme umístěnou virtuální expozici, ve které vám představujeme novinky v portálu.

Virtální Expozice portálu Educomm na On-line konferenci Healthcomm Professional

Zpět
Ochrana osobních údajů
©2015-20 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz