NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 10-2020Několik nových přednášek pro vás

I tento měsíc na www.educomm.cz můžete zhlédnout nové certifikované a bonusové přednášky.

Spustili jsme certifikovanou přednášku Mediální komunikace epidemií a její vliv na pacienty s Ludmilou Hamplovou (redaktorkou webu zdravotnickydenik.cz) a Petrem Nutilem (publicistou a spoluzakladatelem projektu Manipulátoři.cz). Přednáška odpovídá na otázky, jako: Jak se vyznat ve světě, ve kterém pacienti čelí řadě dezinformací a kdy sociální sítě přebírají roli novinářů? Jak média ovlivňují chování pacientů? Jak mluvit s lidmi, kteří se bojí aktuálních hrozeb? Za její absolvování získají lékárníci 2 body do celoživotního vzdělávání. 

Zakladatel webu manipulatori.cz Petr Nutil v přednášce Mediální komunikace epidemií a její vliv na pacienty

 

Do uzávěrky říjnového vydání Magazínu již bude určitě spuštěný i další díl minisérie bonusových videí Zasmějte se v lékárně s Vojtou Bernatským. Čekat můžete druhou porci vtipů z lékárenského prostředí, které jsme sesbírali, nechali nadabovat vaším oblíbeným moderátorem a doplnili o několik zajímavých informací o pozitivních účincích humoru na naše zdraví.

V měsíci říjnu po dokončení akreditace také spustíme přednášky Hemoroidální onemocnění a jeho léčba s MUDr. Jindřichem Šeborem a Typické a atypické příznaky deprese s prof. MUDr. Klárou Látalovou, Ph.D.


WEBINÁŘ HOMEOPATIE - příležitost odlišit se

Společně s kolegy, kteří mají na starost on-line akce, jsme pro vás nachystali zajímavý webinář: Homeopatie, příležitost odlišit se - PharmDr. Renata Semeráková

Anotace: Rozšíření služeb lékárny o homeopatické poradenství se stává příležitostí, jak se odlišit v rámci konkurence, a také naplnit očekávání pacientů, kteří se stále více zajímají o šetrnější péči.

Za absolvování webináře získáte 1 bod od ČLnK.

Termín: 7. 10. 2020 od 18:25 

KLIKNUTÍM NA BANNER VSTOUPÍTE DO PŘIHLÁŠENÍ SE NA WEBINÁŘ NEBO POUŽIJTE VSTUP ZDE


Nová kategorie odměn v Edushopu - fitness doplňky

Na konci minulého měsíce jsme nabídku odměn v Edushopu rozšířili o novou kategorii fitness doplňku. Pravidelně budeme do Edushopu přidávat odměny jako například fitness míče na cvičení. Upozorňujeme ale, že nabídka odměn platí vždy do vyčerpání zásob - sledujte proto náš pravidelný letter, kde na doplnění odměn do Edushopu upozorňujeme.

Soutěže na Educommu

V září na Educommu proběhla velká letní soutěž, ve které jste se měli vyfotit s tipem, kolik přednášek se na Educommu vystudovalo v období mezi 1. 1. 2020 do 30. 7. 2020. Díky za super fotky! Přišla nám jich celá řada a moc jste nás potěšili. Správná odpověď byla 15 344, a nejvíce se přiblížila paní Andrea Sedláková s tipem 15 634. Výherkyni jsme poslali iPhone SE, dalších dvacet výherců dostalo karton vín Love 69 od našeho partnera Nové Vinařství. 

Zpět

DOPORUČUJEME

Inca Collagen
Herbisland
Herbion
Nalgesin
Nové vinařství Kongresy Alphega Družstvo lékáren Instagram

OBSAH

PROFI

ZDRAVOTNÍCI POTŘEBUJÍ POŘÁDNOU PORCI ENERGIE JAK PATOGENNÍ BAKTERIE HELICOBACTER PYLORI VYVOLÁVÁ RAKOVINU ŽALUDKU? POSILNĚTE SI IMUNITU A DODEJTE TĚLU VÝŽIVU, KTEROU POTŘEBUJE KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: VLHKÝ KAŠEL POZVÁNKA DO PORTÁLU EDUCOMM CO VÍME A NEVÍME O MIGRÉNĚ? LÉKAŘI NABÍZÍ POMOC SE SAMOVYŠETŘENÍM PORUCHY ČICHU V SOUVISLOSTI S COVIDEM-19 ATOPICKÝ EKZÉM: HLEDEJME SPRÁVNÉ INFORMACE NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTU PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: BOLEST ZUBŮ FARMAKOLOG MUDR. JAN STROJIL, PH.D.: O MEDIKACI V TĚHOTENSTVÍ STAŘÍ, NEMOCNÍ A COVID: DĚSÍ JE JEN MÉDIA? ERDOSTEIN – JEDNO Z DOPORUČENÍ LÉČBY SYMPTOMŮ PROVÁZEJÍCÍCH COVID-19 NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 11-2020 KNIŽNÍ NOVINKY PNEUMOKOK K ZDRAVÉMU STÁRNUTÍ NEPATŘÍ TOP 5 ČLÁNKŮ ŘÍJNA 2020 SEZONNÍ PRODUKTOVÉ TIPY JAK PŘISPĚT K POSÍLENÍ IMUNITY A PREVENCI CHRONICKÝCH ZÁNĚTŮ V TĚLE NEJEN NA PODZIM POZOR NA VÝŽIVU NAŠICH SENIORŮ – A TO NEJEN V DOBĚ PANDEMIE VYBRANÉ OTÁZKY SPOJENÉ S POSLEDNÍ NOVELIZACÍ ZÁKONÍKU PRÁCE BĚŽÍ NA 200 KLINICKÝCH STUDIÍ POTENCIÁLNÍCH LÉČIV

RELAX

OČI A KORONAVIRUS KDYŽ SE TESTUJE TEST PANDEMIE COVID-19 A JEJÍ VLIV NA SEXUALITU ČECHŮ SOUTĚŽ S VYDAVATELSTVÍM GRADA VÝZVA: O sérologické prospektivní studii na přítomnost protilátek SARS -CoV-2 s garantem, prof. MUDr. Vojtěchem Thonem, Ph.D. INVAZE POKRAČUJÍ: DO ROKU 2050 BUDE NEPŮVODNÍCH DRUHŮ O TŘETINU VÍCE V BOJI PROTI VIRŮM POMOHOU HOUBY I VÝTAŽKY Z PUPENŮ OTESTUJTE MÍRU RIZIKA ŽILNÍ NEDOSTATEČNOSTI SVÝCH NOHOU CVIKY ZA TÁROU NEJEN PROTI BOLESTI ZAD UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ PORTÁL
Ochrana osobních údajů
©2015-20 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz