NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTUNázev produktu:

CANVIT Mobilita kloubní výživa pro koně 500 g

Kategorie produktu: jiné

Režim výdeje: volný prodej

Popis:

Kloubní výživa pro koně s jablečnou příchutí. Pro rychlé vyřešení bolestí kloubů s kyselinou hyaluronovou.

Řeší akutní i chronické kloubní obtíže (kulhání, bolesti kloubů, omezená hybnost, artróza, artritida, poúrazové stavy, poškození šlach a vazů atd.)

https://www.milujupohyb.cz/canvit-mobilita-kone/


Název produktu:

Möller´s Omega-3 Želé rybičky s vitaminem D


Kategorie produktu: doplněk stravy

Režim výdeje: volný prodej

Popis:

Möller's, jedna z nejstarších norských značek založena v roce 1854, přináší na český trh nový produkt vhodný pro děti od 3 let.

Möller's Omega-3 Želé rybičky rozšiřuje řadu produktů Möller's bohatou především na Omega-3 nenasycené mastné kyseliny EPA a DHA.

Balení Möller's Omega-3 Želé rybičky je složeno ze 45 chutných želé žvýkacích tablet s malinovou příchutí obohacené o:

  • Vitamin D3, který přispívá k normální funkci imunitního systému a k udržení normálního stavu kostí a zubů
  • Omega-3 nenasycené mastné kyseliny EPA a DHA, které přispívají k normální činnosti srdce. DHA - přispívá k udržení normální činnosti mozku a normálního stavu zraku

Doporučená denní dávka jsou 2 želé tablety

Distribuce: u všech distributorů

https://www.mollersomega3.cz/


Název produktu:

Swiss NatureVia Laktobacily 5 IMUNITA


Kategorie produktu: doplněk stravy

Režim výdeje: volný prodej

Popis:

Unikátní komplex 5 vybraných kmenů laktobacilů a bifidobakterií. Extra síla 15 miliard CFU* v 1 kapsli. Ochrana bakterií - enkapsulace BIO-SUPPORTTM.

BIO-SUPPORTTM technologie podstatně zvyšuje životaschopnost, prodlužuje životnost, odolnost a stabilitu bakterií. Nově s vitaminem C pro podporu imunity.

*CFU - počet bakterií v okamžiku výroby


https://www.naturevia.cz/e-shop/imunita-a-energie/laktobacily-5-imunita-3/


Zpět

DOPORUČUJEME

Inca Collagen Sedatif Kongresy Alphega Družstvo lékáren Instagram

OBSAH

PROFI

MINERÁLNÍ SOLI NA(D) ZLATO LÉKY, DOPLŇKY STRAVY A MOŽNÉ REAKCE NA SLUNEČNÍ ZÁŘENÍ JAK SI UŽÍT SLUNCE A NEUŠKODIT KŮŽI? KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: KOMÁŘI A ŠTÍPANCE O LÉKOVÝCH INTERAKCÍCH... PŘEDCHÁZEJTE POTÍŽÍM KLOUBNÍHO APARÁTU SVÉHO PSA PRO LÉKY NA E-RECEPT S OBČANKOU ROSTLINNÉ LÉČIVÉ PŘÍPRAVKY V REGISTRAČNÍM PROCESU NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTU PTALI JSTE SE BĚHEM ONLINE KONFERENCE… REPORTÁŽ: PŘEDÁNÍ PEČETI ODBORNÁ LÉKÁRNA HEMOROIDY NEMUSÍ BÝT TABU, NENÍ NUTNO SE DRŽET STEREOTYPU PŘI JEJICH ŘEŠENÍ ZA TÁROU TOP 5 ČLÁNKŮ KVĚTNA 2020 NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 6-2020 KNIŽNÍ NOVINKY ROZHOVOR S FARMACEUTICKÝM TECHNOLOGEM DAVIDEM VETCHÝM ŘEŠENÍ VAGINÁLNÍCH POTÍŽÍ Z POHLEDU LÉKÁRNÍKA I. KAZUISTIKY Z PRAXE KLINICKÉHO FARMACEUTA II. NOVÁ ZDRAVOTNÍ TVRZENÍ PRO ADAPTOGEN ŽENŠEN ČEŠI PŘI OPALOVÁNÍ STÁLE CHYBUJÍ COVID -19 A PRACOVNÍ PRÁVO JAK ZMĚNILA PANDEMIE NÁHLED NA KLINICKOU MEDICÍNU ZÁNĚTLIVÝ MULTISYSTÉMOVÝ SYNDROM A INFEKCE SARS-COV-2 U DĚTÍ ONLINE KONFERENCE HEALTHCOMM

RELAX

VÝSLEDKY TESTOVÁNÍ SÉRA PROTI OČNÍM VÁČKŮM ACM - EXPERTNÍ OCHRANA POKOŽKY NA LÉTO OMLAZENÍ BEZ JEHLY A SKALPELU SOUTĚŽ O BIO-AKTIVNÍ INCA COLLAGEN ROZHOVOR s psychiatrem MUDr. Radkinem Honzákem JAK POMOCI OČÍM UNAVENÝM OD MODRÉHO SVĚTLA? JAK PEČOVALY ČEŠKY O SVŮJ VZHLED V NOUZOVÉM STAVU? SIRUPY, KAM SE PODÍVÁŠ LÉKOVÉ INTERAKCE - doc. MUDr. Karel Urbánek, Ph.D. UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ GRADA
Ochrana osobních údajů
©2015-20 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz