NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTUNázev produktu: Swiss NatureVia 

                          Koenzym Q10 FORTE 100 mg

Kategorie produktu: doplněk stravy

Režim výdeje: volný prodej

Popis:

Jen 1 kapsle denně!

100 mg extra čistého a vysoce kvalitního koenzymu Q10 jako minimální denní dávka na podporu tvorby energie lidem 40+ se snižující se hladinou Q10 a lidem užívajícím statiny, u kterých je tvorba Q10 statiny blokována. Extra výhodná cena, balení 60 cps na 2 měsíce.

https://www.naturevia.cz/e-shop/imunita-a-energie/koenzym-q10-forte-100-mg/


Název produktu: CBD+Ginkgo 30 tobolek

Kategorie produktu: doplněk stravy

Režim výdeje: volný prodej

Popis:

Olej s konopným extraktem v kapslích s nativním CBD (kanabidiol) a Ginkgo bilobou (jinan dvoulaločný). Unikátní doplněk stravy, kapsle naplněné rostlinným olejem s mikropeletkami s extraktem z Ginkgo biloby, který blahodárně působí na přirozené procesy těla.

http://faveaplus.cz/produkt/cbd-ginko/


Název produktu: 3MTM FUTUROTM

Kategorie produktu: zdravotnický prostředek

Režim výdeje: volný prodej

Popis:

Značka FUTUROTM nabízí kompletní sortiment bandáží a ortéz, které jejich uživatelům pomáhají žít naplno.

ZMĚNA ZNAČKY A OBALU

Značka FUTUROTM byla oživena za účelem zvýšení přitažlivosti u našich cílových příznivců a vybudování ještě silnější pozice v tomto segmentu zboží. Nová značka umocňuje, kdo jsme a co znamenáme. Umožňujeme lidem, aby každý jeden den prožili naplno a připravili se na dobrodružství.

PRVOTŘÍDNÍ OBALY

Nové obaly FUTUROTM jsou výsledkem pokrokových zákaznických testování designů a nabízejí:

  • Moderní a stylový vzhled
  • Lepší rozvržení / uspořádání informací o produktu prostřednictvím fotografií na téma životního stylu a jasných sdělení
  • Silnější profesionální renomé značky a mimořádný vzhled pro splnění rozvíjejících se potřeb lékáren
  • Vyšší vnímaná hodnota a silnější zájem o nákup potvrzený studiemi a rozhovory se zákazníky

Distribuce: od února 2020

www.futuro.cz 


Název produktu:

Dronspot 60 mg / 15 mg roztok pro nakapání na kůži 
spot-on pro střední kočky, 3 velikosti

Kategorie produktu: veterinární léčivé přípravky

Režim výdeje: volný prodej

Popis:

Snadné odčervení ve formě pipety

  • Vhodné od 9 týdnů věku či nad 0,5 kg 
  • Lze použít během březosti a laktace
  • Odčervovat je doporučeno každé 3 měsíce


Distribuce: u všech distributorů

https://animalhealth.bayer.cz/cs/kocka/produkty/dronspot/


Název produktu: LAVEKAN® 80 mg měkké tobolky

Kategorie produktu: léčivý přípravek

Režim výdeje: volný prodej

Popis:

LAVEKAN® je rostlinný léčivý přípravek s obsahem levandulové silice k léčbě přechodných úzkostných nálad u dospělých.

Zkrácená informace o léčivém přípravku dle SmPC:
Lavekan 80 mg měkké tobolky

Složení: Jedna měkká tobolka obsahuje Lavandula angustifolia Mill., aetheroleum (levandulová silice) 80 mg. Indikace: Rostlinný léčivý přípravek k léčbě přechodných úzkostných nálad u dospělých. Dávkování: Dospělí užijí jednu měkkou tobolku jednou denně v přibližně stejnou dobu. Délka léčby nemá přesáhnout 3 měsíce. Kontraindikace: Hypersenzitivita na léčivou látku nebo na kteroukoli pomocnou látku. Porucha funkce jater. Upozornění: U pacientů starších 65ti let jsou k dispozici pouze omezené údaje o bezpečnosti a účinnosti. Použití přípravku Lavekan se u pacientů, kteří vyžadují dialýzu, kvůli chybějícím klinickým údajům nedoporučuje. Pokud příznaky přetrvávají nezměněny po 1 měsíci léčby nebo se zhoršují, je třeba se poradit s lékařem. Interakce: Nebyly hlášeny. V koktejlové studii Lavekan nevykazoval klinicky významný vliv na aktivity izoenzymů cytochromu P-450 CYP1A2 (kofein), CYP2C9 (tolbutamid), CYP2C19 (omeprazol), CYP2D6 (dextrometorfan) a CYP3A4 (midazolam). Pokud jde o CYP2C19, horní hranice 90 % intervalu spolehlivosti pro poměr přípravku Lavekan k placebu mírně překročila prahovou hodnotu přijatelnosti předem stanovenou pro tuto studii. Nebyl zjištěn žádný relevantní klinický vliv týkající se antikoncepční účinnosti kombinované perorální antikoncepce (ethynilestradiol/levonorgestrel). Dostupné neklinické údaje neposkytují žádné důkazy týkající se interakcí s jinými látkami účinnými na CNS. Preventivně se nemá přípravek Lavekan užívat spolu s jinými anxiolytiky, sedativními léky nebo alkoholem vzhledem k tomu, že chybí klinické údaje o potenciálních interakcích. Nežádoucí účinky: Říhání (časté). Další gastrointestinální potíže, alergické kožní reakce (frekvence neznámá). Uchovávání: do 30 ℃. Držitel rozhodnutí o registraci: Dr. Willmar Schwabe GmbH & Co. KG, Willmar-Schwabe-Str. 4, 76227 Karlsruhe, Německo. Datum registrace a revize textu: 17. 7. 2019. Přípravek není hrazen z prostředků veřejného zdravotního pojištění. Lék je k dispozici v lékárnách bez receptu.

www.lavekan.cz


Název produktu:

CANVIT Mobilita kloubní výživa pro koně 500 g

Kategorie produktu: jiné

Režim výdeje: volný prodej

Popis:

Kloubní výživa pro koně s jablečnou příchutí. Pro rychlé vyřešení bolestí kloubů s kyselinou hyaluronovou.

Řeší akutní i chronické kloubní obtíže (kulhání, bolesti kloubů, omezená hybnost, artróza, artritida, poúrazové stavy, poškození šlach a vazů atd.)

https://www.milujupohyb.cz/canvit-mobilita-kone/


Zpět

DOPORUČUJEME

Inca Collagen Excilor Oscilloconinum Právní poradna Kongresy Levopront Alphega Družstvo lékáren Instagram

OBSAH

PROFI

PSYCHICKÉ POTÍŽE V OBDOBÍ KORONAVIROVÉ EPIDEMIE PŘIPRAVTE SVÉ NOŽKY NA LÉTO VĚDĚLI JSTE, ŽE KOLAGEN MŮŽOU UŽÍVAT TAKÉ ZVÍŘÁTKA? DOPLŇTE JIM HO! KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: CHŘIPKA A CHŘIPKOVÉ STAVY PSYCHOLOGIE KRIZOVÝCH SITUACÍ PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: KATEGORIE IMUNITA MOŽNOSTI FYTOFARMAK PŘI ZVLÁDÁNÍ ÚZKOSTNÝCH PORUCH JARO UŽ KLEPE NA DVEŘE. OTEVŘETE MU NÁRUČ A PŘIPRAVTE SE NA NĚJ! NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTU PROTEKTIVNÍ FAKTORY V SOUVISLOSTI S COVID-19 NÁVRAT K PŘÍRODNÍM LÁTKÁM JE ŽÁDOUCÍ ROUŠKA VERSUS RESPIRÁTOR TOP 5 ČLÁNKŮ ÚNORA 2020 NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 3-2020 KNIŽNÍ NOVINKY AKTIVITY INOVATIVNÍHO FARMACEUTICKÉHO PRŮMYSLU NA PODPORU BOJE PROTI EPIDEMII COVID-19 ČÍM NAHRADIT PARACETAMOL? JAK ZLEPŠIT OBRAZ LÉKÁRNÍKA VE SPOLEČNOSTI? PREVENCE MÁ SMYSL! MUSÍ SE ALE PŘIZPŮSOBIT VĚKU PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: KATEGORIE SUCHÝ KAŠEL NOVÁ DATA ZE STUDIE U DOSPĚLÝCH PACIENTŮ SE STŘEDNĚ TĚŽKOU AŽ TĚŽKOU LOŽISKOVOU PSORIÁZOU REPRODUKČNÍ ZDRAVÍ MUŽE OD DĚTSTVÍ PO DOSPĚLOST INFORMACE O VÝVOJI SITUACE KOLEM EPIDEMIE NOVÉHO KORONAVIRU ŠTĚSTÍ PŘEJE PŘIPRAVENÝM VÝZKUMNÍKŮM

RELAX

VYJÁDŘENÍ LABORATOŘE EVOLUČNÍ SEXUOLOGIE NUDZ K DOKUMENTU „V SÍTI“ HLADKÉ OD ŠPIČKY PO PATU VĚDA VE SLUŽBÁCH KRÁSY VOŇAVÝ DOTEK PŘÍRODY Z VLČÍ HORY CO BYSTE MĚLI VĚDĚT O KORONAVIRU JAK VYŘEŠIT NEDOSTATEK TALENTŮ? MÁ VYSOKÝ VĚK OTCE VLIV NA ZDRAVÍ POTOMKA? PROČ LIDÉ PŘECHÁZÍ NA SYROVOU STRAVU? SPRÁVNÁ HYGIENA RUKOU UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ PORTÁL
Ochrana osobních údajů
©2015-18 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz