NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTUNázev produktu: Bepanthen®SensiDaily

- krém s prebiotiky

- každodenní péče o suchou a citlivou pokožku celého těla

- 24 hodinová hydratace


Kategorie produktu: kosmetický přípravek

Režim výdeje: volný prodej

Popis:

Bepanthen®SensiDaily krém s prebiotiky je určen ke každodenní péči o suchou pokožku. Intenzivně a dlouhodobě hydratuje. Obsahuje prebiotika (Alfa-glukan), D-panthenol, vitamin B3, přírodní oleje a extrakt z plodu rakytníku. Je hypoalergenní. Lehce se roztírá a nemastí.

https://www.bepanthen.cz/


Název produktu
Olynth® Plus 1 mg/ml+50 mg/ml nosní sprej, roztok
Olynth® Plus 0,5 mg/ml+50 mg/ml nosní sprej, roztok


Kategorie produktu: léčivý přípravek

Režim výdeje: volný prodej

Popis:

Olynth® Plus pro podporu hojení poraněné nosní sliznice s účinnými látkami xylometazolin-hydrochloridem a dexpanthenolem.

Olynth® Plus přináší 4 výhody v jednom nosním spreji: uvolňuje ucpaný nos, podporuje hojení a chrání nosní sliznici, neobsahuje konzervační látky.

SPC OLYNTH PLUS 0,5 mg/ml + 50 mg/ml nosní sprej, roztok 

SPC OLYNTH PLUS 1 mg/ml + 50 mg/ml nosní sprej, roztok 


Název produktu:

Regenerační emulze GYNTIMA STRIE


Kategorie produktu: kosmetický přípravek

Režim výdeje: volný prodej

Popis:

Regenerační emulze Fytofontana Gyntima Stretch mark byla speciálně vyvinuta na redukci strií a předcházení jejich vzniku. Účinné látky uzavřené v lipozomech ztenčují a zesvětlují jizvičky, zároveň podporují tvorbu kolagenu a elastinových vláken, a tím navracejí pružnost a pevnost pokožky.

Distribuce: Phoenix, Pharmos, Alliance Healthcare

https://gyntima.com/


Název produktu: Swiss NatureVia PerfectDay

Kategorie produktu: doplněk stravy

Režim výdeje: volný prodej

Popis:

PerfectDay je nehormonální přípravek na přírodní bázi, vyvinutý speciálně pro ženy v období menopauzy, kdy se objevují nepříjemné příznaky jako návaly horka, nadměrné pocení, podrážděnost, nervozita a špatný spánek. Extrakty z ploštičníku lékařského, drmku a chmele s vysokým podílem účinných složek pomáhají ulevit ženám od příznaků menopauzy extra rychle. Dávkování 1 kapsle denně.

Distribuce: standardní distribuce

https://www.naturevia.cz/e-shop/zdravi-a-krasa-zeny/perfect-day/


Zpět

DOPORUČUJEME

Inca Collagen Petit Drill Nové vinařství Sedatif Kongresy Alphega Družstvo lékáren Instagram

OBSAH

PROFI

LZE ZMÍRNIT POTÍŽE SPOJENÉ S NOŠENÍM ROUŠEK A RESPIRÁTORŮ? SUCHÝ KAŠEL U DĚTÍ MUŽI SI ČASTO NEUVĚDOMUJÍ DŮLEŽITOST KOLAGENU KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: KONEČNĚ ZÁŘÍ A RÝMA KOUKÁ Z TVÁŘÍ ZAJÍMALO NÁS... CO SKRÝVAJÍ LESNÍ PLODY II. MIGRÉNA NENÍ JEN BOLEST HLAVY. POHLÍDÁ JI APLIKACE PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: KATEGORIE VITAMINY PRO TĚHOTNÉ NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTU MODERNÍ LÉČBA REVMATOIDNÍ ARTRITIDY: PACIENTI TRÁVÍ MINIMUM ČASU V NEMOCNICÍCH A DŘÍVE SE VRACEJÍ DO PRACOVNÍHO I BĚŽNÉHO ŽIVOTA UKÁZKA Z PORTÁLU EDUCOMM: ESENCIÁLNÍ FOSFOLIPIDY V LÉČBĚ PATOLOGIE JATER I S ROSTLINAMI CVIČÍ HORMONY TOP 5 ČLÁNKŮ SRPNA 2020 NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 9-2020 KNIŽNÍ NOVINKY NEZASTUPITELNÁ ROLE LÉKÁRNÍKA VE FARMAKOTERAPII PACIENTA NA SEZÓNU AKUTNÍCH RESPIRAČNÍCH INFEKCÍ JE TŘEBA SE PŘIPRAVIT SEZONNÍ PRODUKTOVÉ TIPY JE VŽDY NUTNÁ LOKÁLNÍ TERAPIE S ANALGETICKOU SLOŽKOU NA LÉČBU HEMOROIDÁLNÍHO ONEMOCNĚNÍ? PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: KATEGORIE BOLEST V KRKU U DĚTÍ NEMOC MNOHA TVÁŘÍ BIODYNAMICKÉ SVĚTLO POMÁHÁ SENIORŮM SOUTĚŽNÍ HRA ZPÁTKY DO ŠKOLY KOMPLETNÍ VÝSLEDKY PRŮZKUMU PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020

RELAX

VIROVÁ NEBO BAKTERIÁLNÍ INFEKCE? NÁPLASTI DO KAŽDÉ RODINY VYHODNOCENÍ KOSMETICKÉ PÉČE SÉBIONEX KOŇSKÁ SÍLA V KLOUBNÍ VÝŽIVĚ CANVIT MOBILITA S JABLEČNOU PŘÍCHUTÍ INFORMAČNÍ PORTÁL NZIP ORGÁNY PODLE MĚSÍCŮ PRŮZKUM CHOVÁNÍ V DOBĚ KARANTÉNY LIDÉ NEROZPOZNÁVAJÍ PŘÍZNAKY DEHYDRATACE. ZA ÚNAVOU A BOLESTÍ HLAVY HLEDAJÍ JINÉ PŘÍČINY STRMÝ NÁRŮST V PRODEJI ANTIPSYCHOTIK, PŘEKVAPIVĚ NÍZKÝ U LÉKŮ NA ÚZKOST O NAŠEM PO VAŠEM: VOJTĚCH BERNATSKÝ UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ PORTÁL
Ochrana osobních údajů
©2015-20 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz