NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTUNázev produktu: Bepanthen®SensiDaily

- krém s prebiotiky

- každodenní péče o suchou a citlivou pokožku celého těla

- 24 hodinová hydratace


Kategorie produktu: kosmetický přípravek

Režim výdeje: volný prodej

Popis:

Bepanthen®SensiDaily krém s prebiotiky je určen ke každodenní péči o suchou pokožku. Intenzivně a dlouhodobě hydratuje. Obsahuje prebiotika (Alfa-glukan), D-panthenol, vitamin B3, přírodní oleje a extrakt z plodu rakytníku. Je hypoalergenní. Lehce se roztírá a nemastí.

https://www.bepanthen.cz/


Název produktu
Olynth® Plus 1 mg/ml+50 mg/ml nosní sprej, roztok
Olynth® Plus 0,5 mg/ml+50 mg/ml nosní sprej, roztok


Kategorie produktu: léčivý přípravek

Režim výdeje: volný prodej

Popis:

Olynth® Plus pro podporu hojení poraněné nosní sliznice s účinnými látkami xylometazolin-hydrochloridem a dexpanthenolem.

Olynth® Plus přináší 4 výhody v jednom nosním spreji: uvolňuje ucpaný nos, podporuje hojení a chrání nosní sliznici, neobsahuje konzervační látky.

SPC OLYNTH PLUS 0,5 mg/ml + 50 mg/ml nosní sprej, roztok 

SPC OLYNTH PLUS 1 mg/ml + 50 mg/ml nosní sprej, roztok 


Název produktu:

Regenerační emulze GYNTIMA STRIE


Kategorie produktu: kosmetický přípravek

Režim výdeje: volný prodej

Popis:

Regenerační emulze Fytofontana Gyntima Stretch mark byla speciálně vyvinuta na redukci strií a předcházení jejich vzniku. Účinné látky uzavřené v lipozomech ztenčují a zesvětlují jizvičky, zároveň podporují tvorbu kolagenu a elastinových vláken, a tím navracejí pružnost a pevnost pokožky.

Distribuce: Phoenix, Pharmos, Alliance Healthcare

https://gyntima.com/


Název produktu: Swiss NatureVia PerfectDay

Kategorie produktu: doplněk stravy

Režim výdeje: volný prodej

Popis:

PerfectDay je nehormonální přípravek na přírodní bázi, vyvinutý speciálně pro ženy v období menopauzy, kdy se objevují nepříjemné příznaky jako návaly horka, nadměrné pocení, podrážděnost, nervozita a špatný spánek. Extrakty z ploštičníku lékařského, drmku a chmele s vysokým podílem účinných složek pomáhají ulevit ženám od příznaků menopauzy extra rychle. Dávkování 1 kapsle denně.

Distribuce: standardní distribuce

https://www.naturevia.cz/e-shop/zdravi-a-krasa-zeny/perfect-day/


Zpět

DOPORUČUJEME

Inca Collagen Oscilloconinum Týden mozku Právní poradna První volba Kongresy Hotel Olympik Praha Alphega Družstvo lékáren Instagram

OBSAH

PROFI

BEZPEČNÁ A ÚČINNÁ FARMAKOLOGICKÁ LÉČBA U NOVOROZENCŮ A DĚTÍ DO NOVÉHO ROKU S TRÁVENÍM V POHODĚ JAKÝ KOLAGEN JE PRO TĚLO TEN SPRÁVNÝ? KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: VÍTEJ ŠTÍHLÝ ROKU 2020 VR: MOZEK DEMENCE NEMUSÍ NUTNĚ DOPROVÁZET STÁŘÍ A NEJEN SENIOŘI TRPÍ PORUCHAMI PAMĚTI BIOTECHNOLOGIE JSOU HYBNOU SILOU ČESKÉ I EVROPSKÉ EKONOMIKY LÉKAŘI A DALŠÍ ODBORNÍCI DISKUTOVALI O ADHERENCI NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTU NOVÁ PRAVIDLA U RECEPTŮ LEČTE SE SPRÁVNĚ OVĚŘOVÁNÍ PRAVOSTI LÉČIV STÁLE NENÍ ZCELA FUNKČNÍ NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY ROČNÍKU 2019 JEDNA POLOŽKA NA RECEPT, VÍCE SMS V TELEFONECH PACIENTŮ KNIŽNÍ NOVINKY EVROPSKÁ KOMISE SCHVÁLILA PŘÍPRAVEK RINVOQ PRO LÉČBU STŘEDNĚ TĚŽKÉ AŽ TĚŽKÉ AKTIVNÍ REVMATOIDNÍ ARTRITIDY ROSTE POČET LIDÍ SE ZÁNĚTY STŘEV, I TĚCH, KTEŘÍ NESNÁŠÍ LEPEK TEKUTÝ SVETR NEHYDRATUJE NA VLASTNÍ KLOUBY: DÁME (KLOUBŮM) INDII! NOVELA ZÁKONA O VEŘEJNÉM ZDRAVOTNÍM POJIŠTĚNÍ BUDE PODLE MINISTRA VOJTĚCHA REVOLUČNÍ POKROKY V LÉČBĚ ROZTROUŠENÉ SKLERÓZY RÝMU VYVOLÁVAJÍ ROZTOČI, PLÍSNĚ I CHLAD

RELAX

ZACHOVEJTE SI ZDRAVÉ VLASY A POKOŽKU I V ZIMĚ KOCOVINA, CO S NÍ? NOVOROČNÍM PŘEDSEVZETÍM ČEŠI NEVĚŘÍ, PŘESTO SI JE DÁVAJÍ SOUTĚŽ O BALENÍ BIO-AKTIVNÍHO INCA COLLAGENU STUDUJ ZDRÁVKU: FARMACEUTICKÝ ASISTENT ČÍM SE ZAHŘÁT V SYCHRAVÝCH DNECH? VSAĎTE NA ZÁZVOR, OBYČEJNOU VODU SE SKOŘICÍ A OBILNINOVÉ KAŠE VĚDĚLI JSTE, ŽE TŘETINA ŽEN KVŮLI MENSTRUACI ZAVRHUJE VÁNOČNÍ VEČÍRKY ČI PLESY? SVĚT TRÁPÍ KLESAJÍCÍ PORODNOST, ČESKO NENÍ VÝJIMKOU APLIKACE ZÁCHRANKA UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ PORTÁL
Ochrana osobních údajů
©2015-18 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz