KOMPLETNÍ VÝSLEDKY PRŮZKUMU PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020Před dvěma lety, v roce 2018, probíhal v premiéře na Educomm.cz průzkum První volba lékárníka, do kterého se zapojilo celkem 579 registrovaných uživatelů tohoto e-learningového portálu. O rok později to bylo ještě o 80 respondentů z řad zaměstnanců lékáren více. Do letošní volby se v 63 kategoriích zapojilo od 6. listopadu 2019 do 20. ledna 2020 bez mála 700 lékárníků a farmaceutických asistentů z českých lékáren.

Účastníci z řad registrovaných lékárníků a farmaceutických asistentů na portálu Educomm potřetí v historii uváděli z volně prodejných léčivých přípravků (LP), doplňků stravy (DS), kosmetických produktů (K) či potravin pro zvláštní lékařské účely (PZLÚ) ten, který je pro ně z vlastních zkušeností produktem první volby. Kterému důvěřují a jsou přesvědčeni o jeho benefitech, pro které ho mohou pacientům doporučit pro tzv. samoléčbu. Průzkumu První volba lékárníka 2020 se zúčastnili jak zaměstnanci nezávislých lékáren celé České republiky, tak i řetězcových lékáren.

Na Magazínu jste si v průběhu tří ročníků měli možnost prohlédnout, jak průzkum dopadl, a to buď formou rubriky, která připomínala pořadí produktů v jednotlivých kategoriích dle sezónnosti (ročník 2018 a 2019), nebo článků, které představovaly jednotlivé vítěze.


Nyní vám přinášíme kompletní výsledky všech 63 kategorií

průzkumu První volba lékárníka 2020

ZDE


Zpět
Ochrana osobních údajů
©2015-20 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz