DALŠÍ PROBLÉMY S MOČOVÝMI CESTAMI? ZKUSTE ZAŘADIT NEUTRÁL!Řešit efektivně příčinu, která způsobila problémy močových cest, je základ. Předcházet jim, je ideál. Zapomenout bychom ale neměli ani na to, že si lze ulevit od nepříjemných pocitů, jako je pálení a řezání, kterými trpí 79 % Češek.¹ Pro řadu z nich je stále volbou akutní pomocí analgetikum. Přitom existuje šetrná podpora, jež neutralizuje kyselé pH moči, které nepříjemný pocit pálení a řezání způsobuje. 

Jen máloco dokáže tak spolehlivě pokazit náladu jako problémy s močovými cestami. Nejčastějším, a také velmi nepříjemným projevem těchto obtíží, je bezpochyby pálení během močení. Trápí 8 z 10 žen. Tři čtvrtiny z nich mají současně problém s neustálým nutkáním k chození na toaletu1, která se během prvních dnů může proměnit na místnost utrpení. Proč tedy nevyužít možnosti a neulevit si od nepříjemných projevů problémů močových cest, jako jsou pocity pálení a řezání při močení? Těžko se totiž plní pravidlo hodně pít, když víme, že nás jako „odměna" čekají nepříjemné pocity při močení.  


 

Bakterie, které ve většině případů způsobují problémy s močovými cestami, jsou zpravidla také příčinou zvýšené kyselosti moči.

V momentě, kdy přijde citlivá výstelka močové trubice do kontaktu s kyselým pH moči, pociťujeme nepříjemné pálení a pocit řezání.

 


pH moči, zařaďte neutrál

Rovnováha lidského těla je založena na dynamické rovnováze pH všech tekutin a buněk lidského organismu. Jakou roli hraje během problémů s močovými cestami?

Bakterie způsobující kyselost moči totiž přirozeně rozkládají močovinu na amoniak. Ten zvyšuje pH moči a zapříčiňuje ono trápení na toaletě. Okamžitou úlevu hledá 70 % Češek v analgeticích. Přitom mohou sáhnout po řešení, které šetrně zapůsobí přesně tam, kde má. Napomáhá neutralizovat pH moči a navrátit intimní pohodu. 

Problémy močových cest a pohodlí? Jde to!

Když už problémy močových cest nastanou, není čas na soužení, ale na to, postavit se jim čelem.

V první řadě nezapomeňte na dostatečný pitný režim.

Podívejte se do své skříně se spodním prádlem. Bavlněné je to správné. Od teď, navždy.

Okamžitě také zakročte proti nepříjemným pocitům pálení a řezání.

Rychlou úlevu v prvních dvou dnech akutních potíží poskytne neutralizace kyselé pH moči. 

Dopřejte si komplexní péči - podpořte tělo v boji s problémy močových cest a současně smažte nepříjemné pocity pálení a řezání. 

1,2 Women Intimate Health, U&A, Ipsos 2014


firemní prezentace

NOVINKA: Rychlá úleva při nepříjemných pocitech pálení!

Získejte zpět pohodu bez nepříjemných pocitů pálení a řezání při problémech močových cest s doplňkem stravy Urinal® Express pH.

Rozpusťte třikrát denně po dobu prvních 48 hodin sáček s pečujícími látkami ve vodě a vypijte.

Citronan sodný a draselný neutralizují kyselé pH moči, které může být příčinou pálení. Bříza bělokorá podpoří zdraví dolních močových cest. Navíc obsahuje extrakt z kanadských brusinek.

Vhodné jako doplněk k vaší klasické léčbě zánětu močových cest.V případě teplot a přetrvávajících potíží či bolesti však neprodleně vyhledejte svého ošetřujícího lékaře!

K dostání v kompletním balíčku akutní péče Urinal Akut® a Urinal® Express pH za zvýhodněnou cenu.

Doporučená cena: 299 Kč (10 tablet a 6 sáčků)

K dostání: v lékárnách nebo na www.kzw.cz

Více informací na www.urinal.cz


Podívejte se na video ukázku z praxe ZDE


Designed by Freepik

Zpět