CHCETE POZNAT KRÁSY SLOVENSKÉ A ČESKÉ PŘÍRODY SPOLU S NEVŠEDNÍMI ZÁŽITKY, KTERÉ ATMOSFÉRU JEŠTĚ UMOCNÍ?TATRY MOUNTAIN RESORTS (TMR) je TOP provozovatelem horských středisek a lídrem v poskytování turistických služeb ve střední a východní Evropě. Společnost působí na Slovensku, v České republice a v Polsku, kde provozuje celkem sedm klíčových horských středisek, dva vodní parky, dva golfové resorty a jeden zábavný park. V nabídce má samozřejmě ubytovací služby v hotelích a další doplňkové služby.

V 16 výjimečných hotelích se vám dostane maximálního pohodlí s pocitem domova. Restaurace a bary jsou zárukou kulinářských zážitků a k tomu čeká návštěvníky středisek TMR nespočet dalších různorodých zážitků. Stačí si jen vybrat.

Svým návštěvníkům nabízí TMR nevšední zážitky ve čtyřech skvělých lyžařských střediscích na Slovensku - ve Vysokých Tatrách a Nízkých Tatrách a vodních parcích Bešeňová a Tatralandie.

V České republice se můžete pobavit a zrelaxovat zároveň ve střediscích Špindlerův Mlýn a Ještěd a aktivní sportovní zážitek si můžete odnést z Golf resortu Kaskáda Kuřim a Golf & Ski resortu Ostravice.

Návštěvu Polska můžete spojit s pobytem v lyžařském středisku Szczyrk, či si ji zpestřit v zábavném parku Legendia.

TMR = HORY ZÁŽITKŮ A MOŘE ZÁBAVY

V 16 výjimečných hotelích poskytujeTMR maximální pohodlí s pocitem domova, restaurace a bary se zárukou kulinářských zážitků a k tomu čeká návštěvníky středisek TMR nespočet dalších různorodých zážitků.

 

VYBRALI JSME PRO VÁS:TIP NA NĚKOLIKADENNÍ VÝLET ČI RODINNOU DOVOLENOU


Aquapark Tatralandia

Tatralandia je destinace dovolenkových snů s areálem vodní zábavy, s ubytováním a třeba i surfováním na divokých vlnách Surf Waves Tatralandia. Objevte toto místo plné dobrodružství a zábavy, jehož součástí je Aquapark Tatralandia, s celoročním přímořským rájem Tropical Paradise i ubytovacím komplexem Holiday Village Tatralandia. Na to, abyste si Tatralandii vychutnali naplno, jeden den nestačí. Je ideálním místem na letní i zimní dovolenou pro všechny věkové kategorie.

Během letní sezóny si na své přijdou malí i velcí v 14 bazénech s mořskou, termální i čirou vodou a nudit se určitě nebudete díky 28 tobogánům a skluzavkám, atrakcím, celodennímu programu s animačním týmem či letními eventy.

S létem však zábava v Tatralandii nekončí. Během celého roku se kromě slunění pod palmami můžete vyřádit na 6 tobogánech, zrelaxovat v 10 bazénech, užít si adrenalin na surfu v Surf Waves Tatralandia, užívat si blahodárné účinky thalasso terapie, zregenerovat své tělo v Keltském saunovém světě a načerpat ztracené síly díky masážím, zábalům a koupelím ve Wellness Centre. Jednoduše zábava, relax a dobrodružství na jednom místě 365 dní v roce! TIP NA SOUKROMÉ I FIREMNÍ AKCE S TROPICKOU ATMOSFÉROU


Holiday Village Tatralandia nabízí množství atrakcí na jednom místě. Vodní zábava v aquaparku, adrenalinové létání ve větrném tunelu Hurricane Factory či sportovní zápolení přímo v areálu. Za dveřmi chatek čeká dobrodružství, které promění vaši akci na nezapomenutelný zážitek. 

Ubytování v tematických, plně vybavených chatkách poskytne účastníkům akce dokonalé soukromí. A areál se sportovními hřišti, vnějšími grily a bowlingem se postará o zábavu. S kapacitou kongresových místností více než 300 osob je Holiday Village Tatralandia ideálním místem pro velké akce plné zážitků. Firemní meetingy i rodinné a společenské akce plně uspokojí široká nabídka služeb sítě TMR hotelů.

Hotelový klub Gopass je věrnostní program hotelů TMR, který vám během pobytu v TMR hotelech, rezervovaného přímo přes webové stránky hotelů s Gopassem, nabízí navíc ještě více výhod ke všem benefitům. S Gopassem máte nejnižší ceny skipasů, aquapassů, výletů lanovkou a TOP hotelů. Za každých utracených 25 korun získáte 1 Gopass bod, ať jste v hotelu, v bazénu, na greenu nebo sjezdovce. Sbírání bodů nebylo nikdy jednodušší. Více na www.gopass.cz

Zdroj: Oddělení komunikace Tatry mountain resorts, a.s

Zpět

DOPORUČUJEME

Inca Collagen Petit Drill Nové vinařství Sedatif Kongresy Alphega Družstvo lékáren Instagram

OBSAH

PROFI

LZE ZMÍRNIT POTÍŽE SPOJENÉ S NOŠENÍM ROUŠEK A RESPIRÁTORŮ? SUCHÝ KAŠEL U DĚTÍ MUŽI SI ČASTO NEUVĚDOMUJÍ DŮLEŽITOST KOLAGENU KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: KONEČNĚ ZÁŘÍ A RÝMA KOUKÁ Z TVÁŘÍ ZAJÍMALO NÁS... CO SKRÝVAJÍ LESNÍ PLODY II. MIGRÉNA NENÍ JEN BOLEST HLAVY. POHLÍDÁ JI APLIKACE PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: KATEGORIE VITAMINY PRO TĚHOTNÉ NOVINKY Z LÉKÁRENSKÉHO SORTIMENTU MODERNÍ LÉČBA REVMATOIDNÍ ARTRITIDY: PACIENTI TRÁVÍ MINIMUM ČASU V NEMOCNICÍCH A DŘÍVE SE VRACEJÍ DO PRACOVNÍHO I BĚŽNÉHO ŽIVOTA UKÁZKA Z PORTÁLU EDUCOMM: ESENCIÁLNÍ FOSFOLIPIDY V LÉČBĚ PATOLOGIE JATER I S ROSTLINAMI CVIČÍ HORMONY TOP 5 ČLÁNKŮ SRPNA 2020 NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 9-2020 KNIŽNÍ NOVINKY NEZASTUPITELNÁ ROLE LÉKÁRNÍKA VE FARMAKOTERAPII PACIENTA NA SEZÓNU AKUTNÍCH RESPIRAČNÍCH INFEKCÍ JE TŘEBA SE PŘIPRAVIT SEZONNÍ PRODUKTOVÉ TIPY JE VŽDY NUTNÁ LOKÁLNÍ TERAPIE S ANALGETICKOU SLOŽKOU NA LÉČBU HEMOROIDÁLNÍHO ONEMOCNĚNÍ? PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020: KATEGORIE BOLEST V KRKU U DĚTÍ NEMOC MNOHA TVÁŘÍ BIODYNAMICKÉ SVĚTLO POMÁHÁ SENIORŮM SOUTĚŽNÍ HRA ZPÁTKY DO ŠKOLY KOMPLETNÍ VÝSLEDKY PRŮZKUMU PRVNÍ VOLBA LÉKÁRNÍKA 2020

RELAX

VIROVÁ NEBO BAKTERIÁLNÍ INFEKCE? NÁPLASTI DO KAŽDÉ RODINY VYHODNOCENÍ KOSMETICKÉ PÉČE SÉBIONEX KOŇSKÁ SÍLA V KLOUBNÍ VÝŽIVĚ CANVIT MOBILITA S JABLEČNOU PŘÍCHUTÍ INFORMAČNÍ PORTÁL NZIP ORGÁNY PODLE MĚSÍCŮ PRŮZKUM CHOVÁNÍ V DOBĚ KARANTÉNY LIDÉ NEROZPOZNÁVAJÍ PŘÍZNAKY DEHYDRATACE. ZA ÚNAVOU A BOLESTÍ HLAVY HLEDAJÍ JINÉ PŘÍČINY STRMÝ NÁRŮST V PRODEJI ANTIPSYCHOTIK, PŘEKVAPIVĚ NÍZKÝ U LÉKŮ NA ÚZKOST O NAŠEM PO VAŠEM: VOJTĚCH BERNATSKÝ UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ PORTÁL
Ochrana osobních údajů
©2015-20 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz