8 POMOCNÍKŮ ZDRAVÉHO ŽENSKÉHO KLÍNAVaginální infekce nejsou ničím, co by přidalo na pohodě, ale rozhodně to není problém, za který by se něžné pohlaví mělo stydět. K životu ženy jednoduše patří i tyto záležitosti. Nemusíte vědět, co je přesnou příčinou problému, ale kde hledat pomoc. Problémům je možné předcházet správnou péčí a hygienou s použitím vhodných přípravků. O intimní pohodu umí pečovat osm prospěšných látek, které jsou vhodné i při bakteriální a kvasinkové infekci.

Nepříjemné svědění, pocit pálení nebo neobvyklý vaginální výtok

To jsou nejčastější symptomy vaginální infekce, která potkala a potkává řadu žen. Příčinou zánětů bývá mnoho, často jsou na vině hormonální změny či užívání některých léků, například antibiotik, ale i špatná hygiena a nevhodná péče o intimní partie. Odlišit kvasinkové infekce od bakteriálních pouze na základě projevů je velice obtížné. Ženy si často myslí, že se jedná o kvasinky, a proto používají antimykotické přípravky, které ale neúčinkují proti bakteriím. Netuší totiž, že ve více než polovině případů je příčina vaginální infekce jiná než kvasinky, a to zejména bakterie. 

Jak pečovat o intimní partie?

Seznamte se s osmi prospěšnými elementy, které krok po kroku podpoří vaše intimní zdraví.

BioEcolia® - Když se objeví invaze nepřátelských bakterií a kvasinek, je vhodné podpořit přirozenou vaginální mikroflóru. Ochranná prebiotická složka BioEcolia® slouží jako substrát pro laktobacily a napomáhá k obnově rovnováhy vaginální mikroflóry. Právě rovnováha vaginální mikroflóry je alfou a omegou intimního zdraví.

Kyselina mléčná a boritá - Tyto látky pomáhají udržovat přirozenou hodnotu vaginálního pH, které podporuje růst laktobacilů a naopak chrání sliznici před přemnožením nežádoucích bakterií a kvasinek.

Kyselina hyaluronová - Hydratuje pokožku, má příjemný zvláčňující efekt.

Vitamin E a panthenol - Lehce pronikají do kůže v okolí vaginy a napomáhají jejímu zklidnění pro intimní pohodu.

Měsíček lékařský a aloe vera - Balzámem pro intimní partie jsou extrakty měsíčku lékařského a aloe vera, které zklidňují pocity svědění a pálení.

Dopřejte svým intimním partiím tyto podporující elementy. Je důležité ale nezapomínat, že pokud se symptomy po pár dnech nezlepší, je nutné navštívit lékaře.

SDĚLENÍ HAVAS PR PRAGUE


firemní prezentace

Pokud si nejste jisté, co je přesnou příčinou problému, je jednodušší zvolit přípravky vhodné při obou typech infekcí.

Mezi ně patří vaginální tablety Beliema® Effect od Idelyn®.

Řada Beliema® obsahuje také kosmetické přípravky, pomocí kterých můžete o své intimní partie pečovat každodenně, zejména při pohybu v místech se zvýšeným rizikem bakteriální nebo kvasinkové infekce. 

 


Video ukázka z komunikace v lékárně ZDE


Více na www.idelyn.cz

Designed by Freepik

Zpět