Cookie Consent by Free Privacy Policy website


VÝHERCI SOUTĚŽÍVýherci soutěže o balíček krásy Jamieson, červenec 2022: H. Balková - Česká Lípa, E. Dvořáková - Týniště nad Orlicí, J. Junová - Praha 


Výherci červencového Health kvízu: M. Komárková - Hradec Králové, D. Mihaličoková - Znojmo, M. Petříková - Nechanice 


Výherci Letní lékárničky ve 3D, červen 2022: R. Vinklerová - Pardubice, J. Hejcmanová - Lysá nad Labem, P. Drtinová - Jaroměř, V. Slamková - Liberec, H. Slaninová - Litvínov, M. Křenková - Slezská Ostrava. Výrou jsou e-pokázky Notino, Mixit a Nobilis Tilia a dárkový balíček produktů pro zdraví.


Výherci Jarního Health kvízu: J. Vaňková - Týniště nad Orlicí, A. Šmahelová - Liberec, N. Přibylová - Velké Meziříčí, H. Fuchsová - Rakovník, J. Sejkorová - Svitavy


Zpět

PŘIHLASTE SE NA ZÁŘIJOVÝ ONLINE KONGRES

Další kongres Health communication s.r.o. se uskuteční online od 2. do 23. září 2022. Je určen lékárníkům, farmaceutickým asistentům a všeobecným zdravotním sestrám. Situován je do virtuální Budapešti a nabídne bohatý odborný program, například přednášky na téma prevence trombózy nebo výživy žen v menopauze. Registrovat se můžete přes banner na Magazínu nebo na https://www.healthcomm.cz.

SZÚ O ČÍNSKÉ NÁKAZE HENIPAVIREM

SZÚ upozorňuje, že se nejedná o aktuálně hlášené nákazy. Pozornost k problematice přitáhla nejspíše aktuálně zveřejněná publikace v New England Jurnal of Medicine. Poslední případ z Číny je z dubna 2021. V ČR se tato zoonóza od rejsků nevyskytuje.

DRUHÁ POSILOVACÍ DÁVKA JE K DISPOZICI

Od 18. července lze dostat druhou posilovací dávku na očkovacích místech bez registrace v nemocnicích a u praktických lékařů. U rizikových skupin je nutná konzultace ošetřujícího lékaře. Podmínkou je odstup minimálně 4 měsíce od předchozího očkování. Aktuální informace o dostupností očkovacích míst na ockoreport.uzis.cz.

DOPORUČUJEME


JAKÉ TÉMA BY VÁS ZAUJALO V ČLÁNKU ČI PŘEDNÁŠCE?

verbální komunikace
neverbální komunikace
empatie