Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Online informace pro lékárnyVOLNÉ VSTUPY NA BRNĚNSKÝ KONGRES OD MAGAZÍNUHealth communication s.r.o. zve na brněnský kongres Healthcomm Professional, který proběhne 14. a 15. 4. 2023 v prezenční formě v brněnském hotelu Avanti, Střední 61, v městské čtvrti Královo Pole. Kongres je určen pro lékárníky, farmaceutické asistenty a ostatní nelékařské obory ve zdravotnictví. Je akreditován u ČLnK a garantován POUZP. ČLnK byl odborný program ohodnocen celkem 15 body do systému celoživotního vzdělávání.

Poslední brněnský kongres byl realizován na podzim 2022 jako jednodenní akce a na její vyhodnocení se můžete podívat ZDE.

Atmosféru říjnového kongresu v brněnském hotelu Quality Hotel Brno Exhibition Centre si můžete připomenout ve fotogalerii.

Magazín bude i letos mediálním partnerem fyzických i on line akcí Healthcomm Professional, proto má i dárek pro věrné čtenáře v podobě volné vstupenky s kódem MAG23.

Pozor, kód neznamená automaticky volný vstup, musíte se registrovat a kód při registraci vložit do patřičné kolonky:-) 

...K účasti na kongresu využiji vstupenku číslo….(MAG23)

 

Registrovat se můžete ZDE

Pro návštěvníky JARNÍCH kongresů Healthcomm Professional (Brno, Praha a Olomouc) si pořadatelé připravili několik dárků:

o vstupenku na květnový 3D360° kongres Mikrobiom v hodnotě 750 Kč

o voucher pro jarní studium na oblíbené studijní platformě pro lékárníky a farmaceutické asistenty Educomm.cz

o a díky štědrosti partnerů na účastníky čekají další hodnotné ceny ve slosování během kongresu

-red-

Zpět

KONGRES U VIKINGŮ

Healthcomm Professional zve lékárníky a farmaceutické asistenty na další, v pořadí již devátý on-line 3D 360° kongres, který proběhne od 11. září do 10. října 2024. V prostředí norského hlavního města nabídne akreditovaná akce nejen zajímavé informace o historii a současnosti farmacie království ze severní Evropy, ale samozřejmě také kvalitní odborný program. On-line kongres bude spuštěný na dobu 30 dní a odborný obsah bude akreditován u ČLnK, ČKFA, SKMTP a POUZP. Registrovat se můžete již nyní na webu Healthcomm.cz

DERIVÁTY HHC MEZI NÁVYKOVÝMI LÁTKAMI

Ministerstvo zdravotnictví dostalo souhlas od Evropské komise pro zařazení psychoaktivních látek HHCP, HHCH, HHCB, HHC-C8, THCH, THCB a THC-C8 a esterů z nich odvozených na seznam návykových látek. S předmětnými látkami mohou zacházet pouze právnické osoby či podnikající fyzické osoby, kterým Ministerstvo zdravotnictví vystavilo povolení k zacházení nebo mají zákonnou výjimku pro toto zacházení, a to pouze k omezeným výzkumným, vědeckým a velmi omezeným terapeutickým účelům. Výrobci, distributoři a prodejci musí zajistit, aby po nabytí účinnosti nevykonávali činnost s předmětnými látkami nebo výrobky, které by tyto látky obsahovaly. V opačném případě se vystavují riziku trestního stíhání. Látky jsou v současné chvíli zařazeny na seznamu návykových látek s časovým omezením do 1. ledna 2025. Jejich další případná reklasifikace závisí na výsledku hodnocení rizik podle nové právní úpravy, která se nyní nachází ve stadiu schvalování v Parlamentu ČR. (MZ ČR)

DOPORUČUJEME