Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Online informace pro lékárnyTO SI PIŠTE, ŽE JE TU VALENTÝNSKÁ SOUTĚŽ!Psaní milostných dopisů je minulostí, bohužel. Nahradily je eSeMeSky. Statistiky ukazují, že v roce 2019 poslalo až 62 % Čechů valentýnskou SMS. Její průměrná délka byla 18 slov a nejčastějšími slovy (světe, div se) byly "miluji", "lásko", a "Valentýn". Nejvíce SMS bylo posláno mezi 8 a 9 hodinou ráno, pak mezi 18 a 19 hodinou. Věřte, že i po letech vztahu dokážou milostná vyznání působit zázraky, což teprve taková, která se nedají smazat z mobilu!

Zkuste oprášit zvyk psaní milostných dopisů, zde jsou některé tipy odborníků:

  • Zamyslete se, co pro vás osoba, které chcete milostný dopis napsat, v životě znamená.
  • Vyberte si hezký papír a psací potřeby. Papír by měl být kvalitní, pevný a čistý. Můžete také použít nějaké dekorace, jako jsou razítka nebo sušené květiny.
  • Oslovte svého partnera intimně. Můžete použít jeho přezdívku nebo oslovení jako je "můj nejdražší", "lásko moje", nebo cokoli, co je pro vás dva zvyklostí.
  • Vyjádřete své pocity svými vlastními slovy. Nenapodobujte styl nikoho jiného, ani nepoužívejte fráze a citáty z knih nebo filmů. Buďte upřímní, otevření a originální.
  • Napište, co na svém partnerovi milujete, jak si vážíte toho, co pro vás dělá, jak se cítíte, když jste s ním.
  • Vzpomeňte na některé hezké chvilky, které jste spolu prožili. Můžete popsat nějakou společnou vzpomínku, zážitek, nebo historku, která vám připomíná vaši lásku.
  • Můžete také připsat, na co se těšíte ve společné budoucnosti, jaké máte společné sny a plány.
  • Ukončete svůj dopis laskavě a něžně slovy "s láskou", "navždy tvůj", "toužím po tobě", nebo cokoli, co vyjadřuje vaše city.

Pokud si netroufnete, věřte, že na internetu pod heslem „Jak napsat milostný dopis" najdete hned několik vzorů. Až dopis dopíšete, zůstaňte v dobré náladě, uvařte si teplý nápoj, nebo naopak sáhněte po něčem chladnějším z ledničky, a zapojte se do naší letošní valentýnské 3D soutěže.

Nákup, losování a rozesílka cen jsou plně v režii společnosti Health communication s. r. o. Ceny se se nijak nevztahují k partnerům soutěže. Zajistili jsme pro výherce lákavé poukázky do oblíbených e-shopů.

Účastí v soutěžích na Magazínu souhlasíte s pravidly.

VSTUPTE DO VALENTÝNSKÉ SOUTĚŽE

Zpět

KONGRES U VIKINGŮ

Healthcomm Professional zve lékárníky a farmaceutické asistenty na další, v pořadí již devátý on-line 3D 360° kongres, který proběhne od 11. září do 10. října 2024. V prostředí norského hlavního města nabídne akreditovaná akce nejen zajímavé informace o historii a současnosti farmacie království ze severní Evropy, ale samozřejmě také kvalitní odborný program. On-line kongres bude spuštěný na dobu 30 dní a odborný obsah bude akreditován u ČLnK, ČKFA, SKMTP a POUZP. Registrovat se můžete již nyní na webu Healthcomm.cz

DERIVÁTY HHC MEZI NÁVYKOVÝMI LÁTKAMI

Ministerstvo zdravotnictví dostalo souhlas od Evropské komise pro zařazení psychoaktivních látek HHCP, HHCH, HHCB, HHC-C8, THCH, THCB a THC-C8 a esterů z nich odvozených na seznam návykových látek. S předmětnými látkami mohou zacházet pouze právnické osoby či podnikající fyzické osoby, kterým Ministerstvo zdravotnictví vystavilo povolení k zacházení nebo mají zákonnou výjimku pro toto zacházení, a to pouze k omezeným výzkumným, vědeckým a velmi omezeným terapeutickým účelům. Výrobci, distributoři a prodejci musí zajistit, aby po nabytí účinnosti nevykonávali činnost s předmětnými látkami nebo výrobky, které by tyto látky obsahovaly. V opačném případě se vystavují riziku trestního stíhání. Látky jsou v současné chvíli zařazeny na seznamu návykových látek s časovým omezením do 1. ledna 2025. Jejich další případná reklasifikace závisí na výsledku hodnocení rizik podle nové právní úpravy, která se nyní nachází ve stadiu schvalování v Parlamentu ČR. (MZ ČR)

DOPORUČUJEME