Cookie Consent by Free Privacy Policy website


SEZONNÍ PRODUKTOVÉ TIPYNázev produktu: Šaratica Přírodní minerální voda neperlivá 0,5 l

Kategorie produktu: jiné / minerální voda

Režim výdeje: volný prodej

Popis:

Minerální voda Šaratica pochází z přírodního léčivého zdroje, je díky výjimečnému složení velkým pomocníkem při problémech se zažíváním. Dle výzkumu společnosti Ipsos, který byl zadán značkou Šaratica, trpí cestovatelskou zácpou více než 57 % populace a podstatně více trápí ženy (70 % dotázaných žen), a to i zástupkyně mladé generace. Důležitá je dostatečná prevence, pravidelný pitný režim, pohybová aktivita, strava s dostatkem vlákniny.

Pomocníkem může být i silně mineralizovaná voda Šaratica, která je známá svými účinky již po staletí. Pokud se u Vašich pacientů setkáváte s častými dotazy na téma cestovatelské zácpy, věříme, že Vám tyto informace společně se Šaraticí budou nápomocny.

Distribuce: u všech distributorů - Phoenix, Pharmos, ViaPharma, Alliance HC

Akce: přes obchodní reprezentanty rabatová akce 5 +1 (platná do 30.04.2023)

https://www.saratica.cz/


Zpět

HEALTHCOMM PROFESSIONAL V BRNĚ

Odborný kongres pro lékárníky a farmaceutické asistenty proběhne 21. 10. 2022 v V Quality Hotel Brno Exhibition Centre. V programu vystoupí například doc. MUDr. Alexander Čelko. CSc. s přednáškou Epidemie diabetu, nebo PharmDr. Jana Matušková se sdělením Imunita - doplňky stravy - jak na to lege artis. Registrovat se můžete již nyní na stránkách Healthcomm/akce.

BĚH PROTI SAMOTĚ

Organizace ADRA zahajuje 28. 9. 2022 benefiční ADRAběh proti samotě, jehož výtěžek poputuje na podporu dobrovolnických návštěv u osamělých lidí. Akce proběhne i virtuálně ve spolupráci s organizací Rozběháme Česko. Živé výběhy proběhnou ve 12 městech ČR. Zájemci se mohou registrovat na www.adrabeh.cz .

DOPORUČUJEME


JAKÉ TÉMA BY VÁS ZAUJALO V ČLÁNKU ČI PŘEDNÁŠCE?

verbální komunikace
neverbální komunikace
empatie