Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Online informace pro lékárnyNOVÉ STRÁNKY HEALTHCOMM PROFESSIONALVážení lékárníci a farmaceutičtí asistenti,

portál Healthcommm Professional, kde jste se pravidelně dozvídali informace o edukačních akcích, které pro vás připravuje společnost Health communication s.r.o., prošel přestavbou tak, aby byl modernější, a hlavně pro vás uživatelsky přívětivější.

Protože se blíží první vzdělávací akce roku 2024, přinášíme vám názorný manuál, jak se v prostředí nového portálu orientovat, jak se přihlásit na akreditovanou akci a zjistit si o ní co nejvíce podrobností včetně programu.

Tým Healthcomm Professional si v letošním roce pro vás připravil čtyři online vzdělávací akce:

  • VIII. 3D 360° kongres Healthcomm Professional - Berlin (13.03.2024-14.04.2024)
  • KARDIO - prevence nemocí kardiovaskulárního systému - on-line konference (29.05.2024-27.06.2024)
  • IX. 3D 360° kongres Healthcomm Professional - OSLO (11.09.2024-10.10.2024)
  • BOLEST lidského těla v souvislostech - on-line konference (20.11.2024-19.12.2024)

a tři prezenční eventy:

  • Pharmacy event BRNO - dopolední a odpolední event (10.04.2024)
  • Pharmacy event PRAHA - dopolední a odpolední event (10.10.2024)
  • Farma day PRAHA - kongres pro farmaceutické asistenty - Praha (15.10.2024)

 Odborný obsah akcí bude akreditovaný v rámci celoživotního vzdělávání u České lékárnické komory (ČLnK), České komory farmaceutických asistentů (ČKFA), Profesní odborové unie zdravotnických pracovníků (POUZP) a Slovenské komory medicínsko-technických reprezentantů (SK MTP).

Můžete se také přihlásit k odběru pravidelného newsletteru Healthcomm Professional, aby vám neunikla ani jedna pozvánka nebo vstupenka zdarma na online nebo fyzickou akci!

JSTE NOVÝ UŽIVATEL?

NEPOVEDLA SE REGISTRACE?

CHCETE SE REGISTROVAT NA VIII. 3D kongres Healthcomm Professional - BERLIN (13.03.2024-14.04.2024)?

Zpět

KONGRES U VIKINGŮ

Healthcomm Professional zve lékárníky a farmaceutické asistenty na další, v pořadí již devátý on-line 3D 360° kongres, který proběhne od 11. září do 10. října 2024. V prostředí norského hlavního města nabídne akreditovaná akce nejen zajímavé informace o historii a současnosti farmacie království ze severní Evropy, ale samozřejmě také kvalitní odborný program. On-line kongres bude spuštěný na dobu 30 dní a odborný obsah bude akreditován u ČLnK, ČKFA, SKMTP a POUZP. Registrovat se můžete již nyní na webu Healthcomm.cz

DERIVÁTY HHC MEZI NÁVYKOVÝMI LÁTKAMI

Ministerstvo zdravotnictví dostalo souhlas od Evropské komise pro zařazení psychoaktivních látek HHCP, HHCH, HHCB, HHC-C8, THCH, THCB a THC-C8 a esterů z nich odvozených na seznam návykových látek. S předmětnými látkami mohou zacházet pouze právnické osoby či podnikající fyzické osoby, kterým Ministerstvo zdravotnictví vystavilo povolení k zacházení nebo mají zákonnou výjimku pro toto zacházení, a to pouze k omezeným výzkumným, vědeckým a velmi omezeným terapeutickým účelům. Výrobci, distributoři a prodejci musí zajistit, aby po nabytí účinnosti nevykonávali činnost s předmětnými látkami nebo výrobky, které by tyto látky obsahovaly. V opačném případě se vystavují riziku trestního stíhání. Látky jsou v současné chvíli zařazeny na seznamu návykových látek s časovým omezením do 1. ledna 2025. Jejich další případná reklasifikace závisí na výsledku hodnocení rizik podle nové právní úpravy, která se nyní nachází ve stadiu schvalování v Parlamentu ČR. (MZ ČR)

DOPORUČUJEME