Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Online informace pro lékárnyINOVACE V DEZINFEKCI LÉKÁRENJe tu revoluce v oblasti dezinfekce! Ozon Cleaner s plně ekologickým přístupem využívá ozonu pro bezpečné ničení virů a bakterií. Certifikovaná bezpečnost a možnost nočního provozu zajišťují maximální ochranu pacientů i personálu zdravotnických zařízení a provozoven. Na likvidaci virů, pachů, plísní i některých parazitů ozonem vsadily mezi prvními nemocnice v Moravskoslezskému kraji. Moderní technologie minimalizuje složitost ovládání a náklady spojené s chemickými prostředky.

Investice do Ozon Cleaner může být klíčem k efektivní, bezpečné a ekologické dezinfekci lékáren!

Pro lékárníky představuje český patent Ozon Cleaner nejen šetrné a účinné řešení pro moderní dezinfekci prostor, ale také je klíčem k pochopení, že správně používaný ozon není bezpečnostní hrozbou, ale spíše účinným prostředkem pro eliminaci patogenů v pracovním prostředí.

Rozšiřte své povědomí o faktech kolem Ozon Cleaneru a otevřete si cestu k bezpečné, efektivní a ekologické dezinfekci ve vaší lékárně.


Ekologický Přístup

Ozon Cleaner mění paradigma dezinfekce prostřednictvím využití ozonu. Tato metoda není závislá na chemických látkách, což znamená, že přináší účinnost bez zátěže pro životní prostředí.

Certifikovaná bezpečnost

Zajištění bezpečnosti pacientů a pracovníků lékárny je primárním úkolem. Ozon Cleaner zdůrazňuje svou bezpečnost prostřednictvím certifikací a testů provedených zdravotním ústavem, což potvrzuje jeho shodu s nejvyššími standardy.

Noční provoz pro nerušenou práci

Flexibilita je klíčem k úspěšnému integrování nových technologií. Ozon Cleaner umožňuje noční provoz, což znamená, že lékárna může být důkladně dezinfikována bez vlivu na běžný provoz. Je možné manuálně aktivovat zpožďovač pro odchod a bezpečné spuštění cyklu opět v noci.

Česká inovace

Jako český výrobek s patentovanou technologií přináší Ozon Cleaner nejen technologickou inovaci, ale také posiluje místní ekonomiku a výzkum. Je to příležitost podpořit domácí průmysl a využít lokální know-how. V oblasti vývoje a aplikací v segmentu nastavuje společnost HealthCity a.s. nové trendy sanitace a dezinfekce. Nespornou výhodou je vlastní výroba, know-how, servisní zázemí, a především nadstandardní kvalita výrobků. 

Bez nákladů na chemii

Ozon Cleaner nabízí nejen bezpečné prostředí, ale i úsporu nákladů. Jeho technologie eliminuje potřebu dalších chemických dezinfekčních prostředků, což přispívá k udržitelnosti. Tímto pohledem na Ozon Cleaner chceme podtrhnout jeho potenciál jako inovativního nástroje pro dezinfekci lékáren.

Pro více informací o této technologii navštivte https://www.health-city.cz, nebo pište své dotazy na info@health-city.cz

Odborníci z HealthCity a.s. jsou připraveni podělit se o další informace a odpovědět na vaše otázky.

Zapojte se do naší ankety ohledně dodržování vysokého stupně čistoty a hygieny v lékárnách. Do 5. ledna 2024 budeme sbírat vaše odpovědi a 3 vylosovaným pošleme odměnu v podobě dárkového poukazu, díky kterému si zažijí 6 měsíců bezplatné zábavy na VOYO.cz, kde si mohou vybrat přes 2000 filmů a seriálů v češtině, vidět oblíbené pořady dříve než v TV, zažít nejlepší sportovní přenosy, a to vše bez reklam.

KLIKNĚTE NA BANNER A VSTOUPÍTE DO ANKETY

Zpět

KONGRES U VIKINGŮ

Healthcomm Professional zve lékárníky a farmaceutické asistenty na další, v pořadí již devátý on-line 3D 360° kongres, který proběhne od 11. září do 10. října 2024. V prostředí norského hlavního města nabídne akreditovaná akce nejen zajímavé informace o historii a současnosti farmacie království ze severní Evropy, ale samozřejmě také kvalitní odborný program. On-line kongres bude spuštěný na dobu 30 dní a odborný obsah bude akreditován u ČLnK, ČKFA, SKMTP a POUZP. Registrovat se můžete již nyní na webu Healthcomm.cz

DERIVÁTY HHC MEZI NÁVYKOVÝMI LÁTKAMI

Ministerstvo zdravotnictví dostalo souhlas od Evropské komise pro zařazení psychoaktivních látek HHCP, HHCH, HHCB, HHC-C8, THCH, THCB a THC-C8 a esterů z nich odvozených na seznam návykových látek. S předmětnými látkami mohou zacházet pouze právnické osoby či podnikající fyzické osoby, kterým Ministerstvo zdravotnictví vystavilo povolení k zacházení nebo mají zákonnou výjimku pro toto zacházení, a to pouze k omezeným výzkumným, vědeckým a velmi omezeným terapeutickým účelům. Výrobci, distributoři a prodejci musí zajistit, aby po nabytí účinnosti nevykonávali činnost s předmětnými látkami nebo výrobky, které by tyto látky obsahovaly. V opačném případě se vystavují riziku trestního stíhání. Látky jsou v současné chvíli zařazeny na seznamu návykových látek s časovým omezením do 1. ledna 2025. Jejich další případná reklasifikace závisí na výsledku hodnocení rizik podle nové právní úpravy, která se nyní nachází ve stadiu schvalování v Parlamentu ČR. (MZ ČR)

DOPORUČUJEME