ODPOČINEK A PŘÍVAL NOVÉ ENERGIEV rubrice Střípky vás zveme k návštěvě komplexu Aromaterapeutického centra na samém okraji Národního parku České Švýcarsko. Připomínáme zahradu a Bylinkovou čajovnu pro dokonalý relax.

CO NABÍZÍ AROMATERAPEUTICKÉ CENTRUM NOBILIS TILIA?

V Centru aromaterapie je Vlčihorská zahrada s bylinami, s květinovou mandalou a altánem a čtyřmi menhiry - strážci světových stran. Je to místo zasvěcené vůním, rostlinám, odpočinku i vzdělávání. Zdejší hosté se mohou blíže seznámit s rostlinami a permakulturními a biodynamickými způsoby jejich pěstování. V loňském roce probíhal rozvoj zahrady a přestavba stojí za prohlídku. 

Ve Vlčihorské zahradě postupně rozkvétají stovky květů. Prozkoumejte ji v různých ročních obdobích, pokaždé tu najdete něco nového. Seznamte se s principy permakultury a biodynamiky, které nám pomáhají udržovat půdu i rostliny v dobré kondici. Zahrada je volně přístupná po celý rok.

Nechte se hýčkat v kosmetickém a masérském salonu. Svěřte se do rukou profesionálů v oboru aromaterapie a přírodní kosmetiky, odpočiňte si a načerpejte novou energii. Ve studiu poradenství s vámi probereme výběr kosmetiky přesně pro vás a prakticky ukážeme, jak o sebe pečovat doma. Ovšem nezapomeňte se předem objednat!

Na prodejně vám experti s laskavostí poradí s výběrem aromaterapeutických výrobků Nobilis Tilia. Výrobce aromaterapeutických produktů Nobilis Tilia se vydal na průkopnickou cestu v oblasti české přírodní kosmetiky už téměř před třiceti lety. Značka se od svého vzniku zabývá vlastním vývojem a výrobou přírodní aromaterapeutické kosmetiky pro ženy, muže i děti. Komplexní portfolio pro celou rodinu se skládá z té nejjemnější a nejpřirozenější přírodní péče, přičemž dvakrát ročně značka představuje unikátní novinky.

Všechny produkty obsahují éterické oleje, které působí celostně na všech úrovních člověka. Dokáží pozitivně ovlivnit emoce a povzbudit či posilnit celý organismus. Zároveň je v produktech otisknuta pečlivá ruční práce, která navzdory růstu společnosti k Nobilis Tilia stále neodmyslitelně patří.

"Ty nejkvalitnější suroviny hledáme po celém světě a vyžadujeme, aby sběr rostlin probíhal co nejohleduplněji k přírodě i lidem. Pečlivě kontrolujeme také způsob přepravy a skladování. S pokorou k přírodním procesům vytváříme jedinečné přírodní produkty k rozvíjení harmonie a krásy. Naše hodnoty nám umožňují kvést," říká diplomovaná aromaterapeutka Adéla Zrubecká

Základem kosmetiky Nobilis Tilia jsou vůně a blahodárné účinky čistě přírodních éterických olejů

Jejich pravidelné používání postupně snižuje náchylnost k běžným onemocněním a posiluje přirozenou imunitu. Při kontaktu se vzduchem se vypařují a tímto pročišťují okolní prostředí a likvidují v něm choroboplodné zárodky. Většina z nich má silné antiseptické, antibakteriální a protiplísňové účinky. Specifické působení každého oleje také vyvolává biologickou aktivitu těla a pomáhá harmonizovat naše orgány, pracuje i na psychické úrovni. Vhodným výběrem éterických olejů v kosmetice je tak zaručena nejen jejich úžasná vůně, ale také prokazatelné účinky na pokožku a relaxace mysli během jejich působení. V nabídce Nobilis Tilia najdete kromě kosmetiky i čisté éterické oleje špičkové kvality, které jsou vhodné jak do aromalampy či difuzérů, tak do vlastních masážních směsí či do koupele.

„Ve Vlčí Hoře hledáme a nacházíme cesty, jak žít ve vzájemné harmonii s přírodou. Každý produkt má v sobě navíc naše nadšení, radost a pozitivní energii. Jsou to skryté a důležité ingredience", doplňuje Adéla Zrubecká.

Více informací a nápovědu k soutěžní otázce na https://www.nobilis.cz/

NAŠE SOUTĚŽ

Odpovězte správně na soutěžní otázku do 31. 8. 2021 a získejte jednu z 5 kouzelných sad od Nobilis Tilia.

Správné odpovědi zasílejte na email: magazin@hcom.cz s heslem ZAHRÁDKA.

 

......

Pro radost, optimismus a vzpomínky na vůni rozkvetlých lesů a luk

Sdílejte nezapomenutelnou atmosféru bylinkové zahrady, která rozkvétá v srdci malebné vesničky Vlčí Hora.

Jedinečné aroma Směsi éterických olejů Vlčihorská kombinuje vůni čerstvě rozkvetlé louky a balzámovou vůni okolních lesů. S každým nádechem vás přenese do místa plného klidu a inspirace.

Nová receptura čaje Vlčihorská zahrádka skrývá magickou sílu svatojánských bylin. Převažující meduňka, bylinka s citrónovou vůní, označována za „elixír života", zde jemně souzní s heřmánkem, třezalkou, lípou či růží. 

 

Oba produkty vám společně vykouzlí úsměv na rtech a zároveň posílí vaše zdraví, uleví při stresu a harmonizují trávení.

Soutěžní otázka: Nobilis Tilia v latině znamená...

a) Krásná Lípa

b) Česká Lípa

Zpět
Ochrana osobních údajů
©2015-20 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz