NEPŘEHLÉDNUTELNÁ DOMINANTASvou polohou, historií, kapacitou, nabídkou služeb a jedinečnou architekturou patří Interhotel Moskva k nepřehlédnutelným a neodmyslitelným historickým i kulturním dominantám krajského města Zlína. Díky rozsáhlé rekonstrukci probíhající do roku 2016 je Interhotel Moskva nyní prvním a jediným oficiálně certifikovaným 4****, tedy First Class hotelem ve Zlíně.

Kromě moderních pokojů s výhledem na centrum města s jeho jedinečnou celosvětově ceněnou Baťovskou architekturou, disponuje dvěma velkými kongresovými sály a několika menšími salonky. Spolu s ubytovací kapacitou více než 130 pokojů je tedy ideálním místem pro pořádání kongresů a jedním z největších kongresových center v kraji. Díky své strategické poloze v srdci města je také vyhledávaným ubytovacím zařízením pro turistickou i firemní klientelu nejen při všech významných akcích ve Zlíně a okolí. 

Budova hotelu byla uvedena do provozu již v roce 1933 pod názvem Společenský dům, podle původního projektu financovaného Tomášem Baťou, a i po několik dalších desetiletí patřil hotel Společenský dům, v roce 1949 přejmenovaný na Hotel Moskva, k největším ubytovacím zařízením nejen v České republice, ale i v celé střední Evropě.

V roce 1990 byla čistě hotelová činnost rozšířena o realitní činnost a z hotelu se stalo významné společensko-podnikatelské centrum. Díky nabídce multifunkčních kongresových prostor, pronájmu kanceláří a široké nabídce gastronomických služeb i působení celé řady poskytovatelů osobních služeb, jako kosmetika, masáže a jiné přímo v budově hotelu, si Hotel Moskva uchovává tento charakter dodnes.

Svým hostům nyní můžeme kromě ubytování v kategorii First Class a kvalitního kongresového zázemí nabídnout výběr z celé řady restaurací, ať už je to exotická restaurace SríLanka-Indian Restaurant, Steak House Legenda, Bowlingová pizzerie, restaurace Bohemia s klasickou českou kuchyní nebo moderní pivnice Tankovna Moskva.


Interhotel Moskva je ideální konferenční centrum s vhodným vybavením i skvělou dostupností, proto si ho organizátoři odborných kongresů

HealthComm Professional vybrali pro pořádání kongresu 21. září 2018.

Těšíme se na Vás v hotelu Moskva 4****!

Nasajte hotelovou atmosféru ZDE


Zpět